[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

۱۲۵۰۰ بیمار ایدزی در مراکز مراقبت و درمان وزارت بهداشت، روزنامه شیراز نوین

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت گفت: تمام خدمات مشاوره‌ای، تشخیصی و درمانی مبتلایان ایدز در مراکز مراقبت و درمان ایدز به صورت رایگان انجام می‌شود و خدمات این مراکز از سال گذشته تاکنون افزایش یافته است.
به گزارش ایسنا، محمدمهدی گویا افزود: هیچ‌یک از مراکز مراقبت و درمان ایدز که تحت نظر وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور هستند، تعطیل نشده‌اند و وزارت بهداشت با قوت تمام، مراکز درمانی خودش را در سطح کشور تقویت کرده است و تمام خدماتی که در این راستا به مبتلایان و خانواده آن‌ها ارائه می‌شود، اعم از خدمات مشاوره‌ای، تشخیصی و درمانی به طور کامل، رایگان انجام می‌شود.
رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت گفت: خدمات این مراکز از سال گذشته تاکنون افزایش یافته است. برای مثال انجام آزمایش در مراکز وزارت بهداشت حدود سه برابر شده است و حدود ۵۷۰هزار خانم باردار از سال گذشته تاکنون مورد آزمایش قرار گرفتند که ۱۱۳مورد آن‌ها مبتلا بودند و همه این افراد نیز تحت درمان قرار گرفتند. از این ۱۱۳نفر تنها دو مورد آن‌ها به دلیل تأخیر در مراجعه و انجام آزمایش فرزند سالم به دنیا نیاوردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی