[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۵
  • دوره جدید

درآمدهای شهرداری بررسی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

هفتادو یکمین جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامى ‌شهر شیراز، به بررسی گزارش بودجه سال‌۹۷شهرداری پرداخت.
به گزارش روابط عمومى ‌و امور بین‌الملل شورای اسلامى ‌شهر شیراز،  سیدعبدالرزاق موسوی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامى‌ شهر شیراز گفت: بررسی احکام و وضعیت تکالیف حوزه‌های مختلف شهرداری که در بودجه سال‌۹۷ مرتبط با حوزه‌ی کمیسیون پیش‌بینی شده بود در کمیسیون ارائه شد.
وی افزود: پس از ارائه گزارش سازمان ارامستان‌ها مبنی بر راهکارها و اقدامات صورت گرفته در راستای افزایش درآمد و کاهش هزینه‌های شهرداری، درآمدهای سازمان آرامستان‌ها در کمیسیون تصویب شد.
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه، امورحقوقی و املاک شورای اسلامى‌ شهر شیراز با اشاره به نزدیک شدن به زمان تهیه لایحه‌ی بودجه افزود: در کمیسیون مقرر شد به‌منظور بررسی درآمدهای شهرداری، سازمان‌های شهرداری و سپس مناطق، در هر‌جلسه کمیسیون، گزارشی از وضعیت درآمدی سازمان و منطقه مربوطه در سال جاری و همچنین برنامه‌هایی با محوریت ارتقای درآمد شهرداری در کمیسیون ارائه دهند تا پس از بررسی کارشناسی، جمع‌بندی نهایی صورت گیرد.
عضو شورای اسلامى ‌شهر شیراز خاطرنشان کرد: بررسی لایحه‌ی شهرداری مبنی بر افزایش نرخ ورودی خودروها به میدان مرکزی میوه و تره‌بار نیز در دستور کارکمیسیون قرار گرفت.
موسوی از تصویب این لایحه در کمیسیون خبر داد و افزود: لایحه پیشنهادی شهرداری برای تصویب نهایی به صحن شورا ارجاع می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی