[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

تمرینات ارژن تعطیل شد!، روزنامه شیراز نوین

تمرینات تیم ارژن شیراز در آستانه هفته بیست و یکم لیگ برتر تعطیل شد.  ارژن که باید روز جمعه(پس‌فردا) در شیراز به مصاف تیم سوهان محمدسیمای قم برود، حالا به‌علت مشکلات مالی آن‌قدر به مشکل خورده که مجبور به تعطیلی تمرینات است.
شاگردان حمید کمالی از ابتدای فصل با مشکلات عدیده مالی دست و پنجه نرم کردند در‌حالی‌که با کمترین کمک از سوی نهادهای استانی روبه‌رو شده‌اند. کمالی در ابتدای همین هفته و پس از شکست تیمش در کرج به شیرازنوین گفته بود که بعضی از بازیکنان تیمش به علت فشار مشکلات زندگی، قادر به ادامه همراهی با این تیم نیستند و می‌خواهند نه تنها از این تیم، بلکه از فوتسال خداحافظی کنند. این مشکلات مالی تیم ارژن که هر‌ساله گریبان این تیم را می‌گیرد، حالا به‌جایی رسیده که باعث تعطیلی تمریناتش شده است. ارژن سال گذشته هم به‌دلایلی مشابه نتوانست در یکی از بازی های خارج از خانه شرکت کند. اتفاقی که به حیثیت شهر بزرگ شیراز، خدشه وارد کرد.
حالا و در فاصله دو‌روز مانده به دیدار حساس با نماینده قم، حضور آبی‌پوشان در هاله ابهام قرار گرفته و باید دید تیم تحت مدیریت سعید کریمی آیا قادر به شرکت در این مسابقه خواهد بود یا خیر.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی