[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۵
  • دوره جدید

هشدار به زمینه‌سازان مداخله قدرت‌های استکباری درمنطقه، روزنامه شیراز نوین

سرلشکر غلامعلی رشید فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا‌(ص) که به‌منظور شرکت در رزمایش پیامبر اعظم‌۱۲ نیروی زمینی سپاه در جزیره قشم حضورداشت، در حاشیه این رزمایش اظهار کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با استفاده از تمامی ابزارهای قدرتی که در اختیار دارند با اشراف اطلاعاتی و رصد تحرکات دشمن، نه تنها تهدیدات را دائماً رصد و ارزیابی می‌کنند، بلکه از آمادگی رزمی لازم برای استفاده از قدرت در مقابله با هر تهدیدی برخوردارند.
رشید افزود: قدرت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در چهارچوب اهداف و منافع ملی کشور، برای مقابله با هرگونه تهدیدات، سازماندهی و آماده شده است.
وی تصریح کرد: قدرت دفاعی ایران برای مقابله با هرگونه اقدامات تحریک‌کننده و مداخله‌آمیز در منطقه، در دفاع از اهداف و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و منافع ملی، همواره آماده و رو‌به افزایش است.
فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا‌(ص) اضافه کرد: ما تلاش می‌کنیم که با همه‌ی همسایگان خود روابط برادرانه و حسنه داشته باشیم چراکه همسایگان را امنیت خود می‌دانیم، اما به‌عنوان فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیا‌(ص) از این صحنه و میدان رزمایش نیروی زمینی سپاه هشدار می‌دهیم، هر کشوری که زمینه‌های مداخلات قدرت‌های استکباری را در منطقه فراهم کند، در قدم نخست، بیشترین هزینه را برای رفتارهای غیردوستانه و تحریک‌آمیز خود پرداخت خواهد کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی