[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۵
  • دوره جدید

تیم بانوان کبدی فارس با ۹ورزشکار شیرازی در راه لیگ برتر، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورزش و جوانان شیراز، یازدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر کبدی بانوان باشگاه‌های کشور طی روزهای 4 تا 7دی ماه در مجموعه ورزشی بعثت تهران برگزار می‌شود.
طبق اعلام سازمان لیگ فدراسیون، مراسم وزن‌کشی بازیکنان و جلسه هماهنگی سرپرستان تیم‌های شرکت کننده عصر روز سه‌شنبه 4دی ماه از ساعت 17 تا 19 برای وزن‌کشی و از ساعت 20 هم برای جلسه هماهنگی برگزار خواهد شد.
لیگ برتر کبدی بانوان امسال در سه مرحله برگزار می‌شود و با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، تیم‌های شرکت کننده در هر مرحله 6دیدار برگزار می‌کنند تا قهرمان لیگ برتر بانوان مشخص شود.
 10تیم ایلام، گلستان، اقبال قزوین، خراسان رضوی، آذربایجان غربی، فارس، آلومینیوم اراک، آداک تهران، جهان پهلوان تختی و گیلان در لیگ برتر امسال حضور دارند.
کبدی بانوان فارس در بازی‌های آسیایی جاکارتا با دو طلای تیمی سعیده جعفری و راحله نادری سهم بسزایی در موفقیت تیم ملی بانوان و کاروان اعزامی فارس به ای بازی‌ها داشت.
سرمربی این تیم زهره تربتی است. گفتنی است تیم مردان فارس در مرحله مقدماتی لیگ برتر با سه باخت و ترک زمین مسابقه در بازی با دهیاری محمودآباد از لیگ کنار گذاشته شده بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی