[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

مدل بومى ‌تعالی اقتصاد مقاومتی (IREEM) ارائه شد ، روزنامه شیراز نوین

در راستای اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی‌، در یکی از جلسات راهبردی کمیسیون توسعه مدیریت شرکت برق منطقه ای فارس‌، مدل تعالی اقتصاد مقاومتی‌، توسط دکتر فرهنگیان که از پژوهشگران فعال شیرازی است تشریح و ارائه شد‌.
به گزارش دفتر روابط عمومى شرکت برق منطقه‌ای فارس‌، مهندس عبدالعزیز کریمى ‌مدیر عامل شرکت در این خصوص گفت‌: اقتصاد مقاومتی‌، ساختاری نظام‌مند است که در آن تهدیدها به فرصت‌ها تبدیل شده و با آزادی عمل بیشتر مردم‌، زمینه رشد و توسعه اقتصادی در کشور فراهم خواهد شد. 
‌وی افزود‌: یکی از سیاست‌های مهم شرکت برق منطقه‌ای فارس‌، حمایت از توانمندی‌های موجود در کشور و توجه به نو‌آوری‌های داخلی است‌. در ارزیابی‌ها نیز نیاز مبرم به یک الگوی دقیق و جامع متناسب با ظرفیت‌های داخلی احساس مى‌شود که مى‌بایست با شرایط و ساختارهای فرهنگ ایرانی و اسلامى سازگار و در جهت تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی کارگشا باشد.
 مهندس کریمى ‌ضمن تشکر و قدردانی از دکتر فرهنگیان که توفیق ورود به این مبحث را به‌دست آورده است خاطرنشان‌ کرد‌: همواره دغدغه ما یافتن مدل‌هایی بوده است که بتواند تلفیقی از نظام‌های مدیریتی غربی و فرهنگ ایرانی اسلامى ما را داشته باشد که به حمدالله آقای دکتر فرهنگیان به این قضیه ورود نموده‌اند و ضمن تلفیق این موارد‌، موضوع اقتصاد مقاومتی که مى‌بایست سرلوحه سیاست‌ها و استراتژی‌های هر شرکت باشد را در این مدل وارد کرده‌اند‌.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی