[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

بازدید یک‌روزه مدیر کل راه و شهرسازی لارستان از پروژه‌های فعال شهرستان خنج، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومى اداره کل راه وشهرسازی لارستان‌، مهندس باقری فرد در سفر یک روزه خود به شهرستان خنج از پروژهای فعال این شهرستان بازدید کرد و از نزدیک در جریان پیشرفت آن قرار گرفت‌.
مدیر کل راه وشهرسازی لارستان در‌خصوص بهسازی راه روستایی باغان کورده اظهار داشت: این محور به جهت هموار ساختن راه ارتباطی مردم شهرستان خنج به سه راهی فیروآباد- جم- عسلویه از اهمیت بالایی برخوردار است‌، که در حال حاضر 7 کیلومتر از این مسیر در حال بهسازی است و 12 ابنیه فنی تعریض و یک ابنیه فنی در این محور ساخته شده است و بیش از 75هزار متر مکعب خاکبرداری و بیش از 20‌هزار متر مکعب خاکریزی صورت گرفته و یک نقطه پرحادثه نیز به‌طور کامل حذف شده است‌.
وی در‌خصوص یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های خیر‌ساز راهسازی جنوب کشورافزود‌: این پروژه خیر‌ساز به طول 42‌کیلومتر است که تا‌کنون خاکبرداری بخش زیادی از آن توسط خیرین منطقه صورت گرفته و عملیات احداث 4‌کیلومتر ابتدایی آن نیز با مشارکت این اداره کل در حال انجام است که در این 4‌کیلومتر بیش از 80‌هزار متر مکعب خاکبرداری و 25‌هزار متر مکعب خاکریزی صورت گرفته است و 3 ابنیه فنی احداث و 2‌ابنیه فنی نیز ترمیم شده است‌.
در ادامه باقری فرد ضمن بازدید از راه آنتنی روستای خیر آباد تصریح کرد‌: طول این محور نیز 1350‌متر و عرض آن نیز 7و نیم متر است و دو دهانه پل نیز در این محور ساخته خواهد شد. 
شایان ذکر است در این بازدید علیرضا راستیار مدیریت راهداری‌، سید عبدالمجید دستاران مدیریت ساخت و توسعه راه‌ها و پرویز حیدری رئیس اداره راه وشهرسازی خنج مدیر کل راه وشهرسازی لارستان را همراهى نمودند‌.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی