[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۵
  • دوره جدید

پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان فارس به مناسبت میلاد حضرت مسیح(ع) و آغاز سال جدید میلادی، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس در آستانه سال جدید میلادی، میلاد حضرت عیسی(ع) را به جامعه ورزشکار پیرو دین این پیامبر الهی در استان فارس تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، در پیام حیدر علی کامیاب که با آیاتی چند از سوره مبارکه حضرت مریم آغاز شده، آمده است: آن‌ها گفتند: «ما چگونه با طفل گهواره‌ای سخن بگوییم؟» طفل (به امر خدا به زبان آمد) و گفت: «من بنده خاص خدایم که‌ مرا‌ کتاب آسمانی و شرف نبوت‌ عطا‌ فرموده، هرکجا که باشم مرا مبارک (مایه رحمت الهی) گردانیده و تا زنده‌ام به نماز و زکات سفارش نموده و همچنین به «نیکوکاری با مادر» توصیه فـرموده و مرا‌ ستمکار‌ و شقی نگردانیده است. روز‌ ولادت‌ و مرگ و همچنین روزی که برانگیخته شوم، سلام و درود حق بر من است».
(سوره مبارکه مریم آیات 27 تا 33)
ورزش ایران به تأسی از فرهنگ حاکم بر جامعه کشورمان الگویی تمام عیار از گفتگو، احترام به عقاید و تکریم پیروان ادیان الهی است.
در ادامه پیام مدیرکل ورزش و جوانان فارس آمده است: از این رو و در آستانه آغاز سال جدید میلادی وظیفه خود می‌دانم تا میلاد حضرت عیسی بن مریم(ع)، پیام آور صلح و دوستی و پیامبر اولوالعزم خداوند را به تمامی یکتاپرستان خصوصاً ورزشکاران، مربیان، داوران و پیشکسوتان پیرو دین این پیامبرخدا در استان فارس تبریک عرض نمایم.
ورزشکاران، مربیان و داورانی که بارها و بارها در میادین مختلف پرچم مقدس کشورمان را با افتخار به اهتزاز درآورده اند.
با آرزوی توسعه صلح، دوستی، برادری و برابری در تمامی عرصه‌ها خصوصاً میادین ورزشی.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی