[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

قلی‌زاده قدم‌قدم به امارات می‌رسد، روزنامه شیراز نوین

ستاره ریزنقش تیم ملی امیدوار به رفع مصدومیت و حضور در جام ملت‌های آسیا است.
یکی از دغدغه‌های اصلی کارلوس کی‌روش برای اعلام لیست تیم ملی برای جام ملت‌های ۲۰۱۹ و برطرف شدن آسیب دیدگی بازیکنان‌اش، مربوط به علی قلی‌زاده است؛ بازیکنی که توانسته پس از جام جهانی عملکرد قابل توجهی ارائه دهد و به یکی از نفرات مؤثر تیم ایران تبدیل شود.
قلی‌زاده پس از آنکه در یک بازی جام حذفی و چهار مسابقه ژوپیر لیگ بلژیک در ترکیب شارلروا حضور داشت، دو گل در این مدت زد و روی گل‌های تیمش تأثیرگذار ظاهر شد؛ اما آسیب دیدگی بدموقع در هفته هجدهم برابر اندرلخت اجازه نداد او بیش از ۵۳دقیقه در زمین باشد و به اجبار تعویض شود.
ستاره لژیونر ایران که به خاطر مصدومیت دو دیدار اخیر شارلروا را از دست داد، روز یکشنبه به اردوی تیم ملی در کمپ اسپایر قطر اضافه شد تا روند درمانی و تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر کادر پزشکی تیم ایران دنبال کند و امیدوار باشد به بهبود مصدومیت‌اش، زودتر به تمرینات گروهی اضافه شود و به جام ملت‌های آسیا برسد.
قلی‌زاده در تمرین نوبت صبح دیروز تیم ملی، با نرم دوی روی تردمیل به انجام تمرینات اختصاصی پرداخت و سعی دارد با به دست آوردن سلامتی، جزو لیست نهایی تیم ملی برای جام ملت‌ها قرار گرفته و تبدیل به یکی از مهره‌های اصلی کارلوس کی‌روش در این رقابت‌ها شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی