[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۰
  • دوره جدید

خداحافظی آقای اخلاق، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورزش و جوانان شیراز، فرشید طالبی که سابقه حضور در تیم‌‌های فجر شهیدسپاسی، ذوب‌آهن، سپاهان و تراکتورسازی را در کارنامه دارد، با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود، رسماً از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.
در این متن آمده است:
خداحافظی با عزیزانی که در سخت‌ترین شرایط با تشویق‌ها و دلگرمی‌های بی‌دریغشان کمکم کردند تا با قدرت پیش بروم و ناملایمات فوتبالی را تحمل کنم و دم نزنم، برایم بسیار سخت و دشوار بود...
مردم فهیم و خون‌گرم شیرازی که با عشق تمام نشدنی که نثارم کردند در فجر شهید سپاسی همراه و همدمم بودند، هواداران مهربان اصفهانی که در قهرمانی و نایب‌قهرمانی‌ها یار همیشگی‌ام بودند و هوادران پرشمار، باتعصب و‌ پرشور آذری که با شور و شوق بی‌حد و حصرشان اوج هیجان را برایم به ارمغان آوردند، همه و همه در کنار هم با محبت و عشقی مثال زدنی بهترین لحظات فوتبالی‌ام را رقم زدند. عزیزانی که در خوشی و ناخوشی با کلام مهربانشان انگیزه بودند برای ادامه راهی که پر بود از دسیسه، باندبازی و‌ کارشکنی‌های تمام نشدنی. با همه عشقی که بهم بخشیدین خیلی تلاش کردم برای بازگشت دوباره؛ اما ادامه راه در فوتبالی که اگر اخلاق‌گرا باشی زمینت می‌زنن و به جای شایسته‌سالاری بر پایه رابطه‌ها و ضابطه‌ها بنا شده، انگیزه‌ای برای تلاش و بازگشت دوباره برایم باقی نگذاشت.
همیشه سعی کردم در این ماراتن پر از مانع با تکیه بر قدرت پروردگار تمام داشته‌هایم از راه حلال و بر پایه شایستگی باشد و خدا را شاکرم که حضورش را در تمام قهرمانی‌ها، تصاحب کاپ اخلاق و کاندید شدنم برای تصاحب عنوان مرد سال آسیا حس کردم و شهرت باعزت نصیبم کرد.
با وجود تمام زخم‌های التیام نیافته‌ای که در طول این سال‌ها متحمل شدم، به عشق هواداران فجرسپاسی، ذوب‌آهن، سپاهان و تراکتور با وجود پیشنهادهای پی در پی از تیم‌های بزرگ پایتخت برای موفقیت این تیم‌های شهرستانی از جان مایه گذاشتم و امیدوارم محبت این عزیزان را در جایگاه دیگری جبران نمایم.
به حرمت شما عزیزان بی‌همتای شیرازی، اصفهانی و آذری در کنار هواداران پرسپولیسی و استقلالی که همواره لطف و ‌محبتتان شامل حالم بود و در طول سال‌های دوری از فوتبالم همچنان کنارم بودید و دلم قرص بود به حضورتان، به نگاه پرمهرتان، تصمیم گرفتم خداحافظی‌‌ام از فوتبال را اعلام کنم. بیان احساسم برای شما مهربانان که دل و روحم مملو از عشق شماست در کلام نمی‌گنجد. تنها می‌توانم بگویم بزرگ‌ترین سرمایه زندگی‌ام هستین و خداوند را به خاطر این دارایی عظیم همواره شکرگزارم.
امیدوارم نور ایزدی روشنی‌بخش وجود پرمهرتان باشد که به نیکی در یاد و خاطرم جاودانه هستید...
دوستدار شما، فرشید طالبی

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی