[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

ارائه خدمات رایگان تخصصی پزشکی و دندانپزشکی در سپیدان، روزنامه شیراز نوین

با برپایی اردوی جهادی بسیج جامعه پزشکی فارس و استقرار کلینیک سیار دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در مرکز خدمات جامع سلامت رئیسی شهرستان سپیدان، به یک هزار و ۵۳۱‌نفر از مردم این منطقه، خدمات رایگان تخصصی پزشکی و دندانپزشکی ارائه شد.
به گزارش روابط عمومى دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون اجتماعی دانشگاه گفت: در راستای دسترسی عادلانه مردم به خدمات بهداشتی درمانی، با همکاری و همت جمعی از دانشجویان، معاونت فرهنگی و دانشجویی، اداره بهداشت دهان و دندان معاونت بهداشت، شبکه بهداشت و درمان، فرمانداری و سایر ادارات شهرستان سپیدان، دو دستگاه کلینیک سیار دندانپزشکی، در روزهای بیست و نهم و سی‌ام آذر، در‌این منطقه مستقر شد.
داریوش بوستانی مدیر مشارکت‌های مردمى ‌معاونت اجتماعی دانشگاه بیان کرد: در این اردوی دو روزه، به سیصد و شصت و چهار نفر، خدمات دندانپزشکی شامل خارج کردن دندان، ترمیم با کامپوزیت، پالیوتومی، ترمیم با آمالگام و فیشورسیلانت، به‌صورت رایگان ارائه شد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان، با اشاره به‌حضور ۷۵‌نفر در قالب تیم سلامت شامل پزشک متخصص، دندانپزشک، ماما، پرستار و بینایی سنج گفت: در این برنامه جهادی که با هدف افزایش سطح سلامت، بهداشت و ارائه خدمات درمانی به ساکنان مناطق محروم انجام شد، هزار و ۱۶۷‌نفر خدمات پزشکی را به صورت رایگان دریافت کردند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی