[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

نیازمندی‌های ورزش و جوانان بخش قادرآباد بررسی شد، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس در سفر یک روزه خود به شهرستان خرم‌بید، از ظرفیت‌های ورزش بخش قادرآباد بازدید کرد و در جلسه‌ای، نیازمندی‌های این منطقه بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، حیدرعلی کامیاب کلانتری پنجشنبه در سفر یک روزه خود به شهرستان خرم‌بید، وارد بخش قادرآباد شد و ضمن حضور در بخشداری این بخش، در جلسه شورای اداری که با حضور وی و رحیم زارع، نماینده مردم شهرستان‌های آباده، خرم‌بید و بوانات، کاظمی فرماندار، امام جمعه، شهردار، بخشدار، رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان خرم‌بید و دهیاران و مدیران و مسئولان ادارات و نهادهای دولتی در محل سالن اجتماعات بخشداری قادرآباد برگزار گردید، مسائل و مشکلات و نیازمندی‌های ورزش و جوانان این منطقه بررسی شد و در جهت مرتفع ساختن آن تصمیماتی اتخاذ گردید.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس در این سفر همچنین از مجموعه و زمین چمن و امکانات و تأسیسات ورزشی دشت مرغاب و اسطبل پرورش اسب که توسط بخش خصوصی اداره می‌شود نیز بازدید کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان و هیئت همراه همچنین با حضور در گلزار شهدای بخش قادرآباد، به مقام شامخ شهدای بزرگوار انقلاب اسلامی ادای احترام کردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی