[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۵
  • دوره جدید

فرمانده نیروی زمینی: ارتش با اقتدار از مرزهای شرقی حفاظت می‌کند، روزنامه شیراز نوین

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ‌ایران اعلام کرد که این نیرو در مرزهای شرقی کشور با اقتدار استقرار دارد.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، در این رابطه اظهار داشت: نیروهای ما در مرزهای مشترک با کشور افغانستان استقرار پیدا کرده‌اند.
وی افزود: این استقرار در راستای ایجاد امنیت بیشتر و به دنبال تولید امنیت مضاعف در این قسمت از مرزها صورت گرفته است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ‌ایران با تأکید بر اینکه تمام مرزهای کشور در امنیت کامل هستند، گفت: هیچ امری از جانب مرزها جمهوری اسلامی ‌ایران را تهدید نمی‌کند.
امیر حیدری گفت: حضور نیروهای ارتش در مرزهای غربی به معنی وجود تهدیدی در این مرزها نیست.
وی با اشاره به اینکه براساس قانون، ارتش مسئولیت حفاظت از مرزها را برعهده دارد، اظهار داشت: برای انجام دادن صحیح این مأموریت، حضوری فعال در مرزها داریم.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی‌ ایران، تأکید کرد: نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ‌ایران تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا در آمادکی کامل هستند.
به گزارش ایرنا، سردار سرلشگر محمدباقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ‌ایران چندی پیش اعلام کردکه نیروی زمینی ارتش مسئولیت مرزبانی مرزهای مشترک با افغانستان را برعهده گرفته است. 
رئیس ستادکل نیروهای مسلح چندی پیش در جمع فرماندهان نیروی زمینی ارتش گفت: قطعاً پس از واگذاری مأموریت مرزبانی مرزهای مشترک با افغانستان به این نیرو مرزهای امن‌تری را نسبت به گذشته خواهیم داشت. سرلشگر باقری عنوان کرد: افغانستان دچار برخی نگرانی‌ها و نا امنی‌ها است و احتمال دارد اتفاقاتی در مرزهای مشترک رخ دهد که با استقرار نیروی زمینی، ایجاد استحکامات و برنامه‌ریزی‌هایی که صورت می‌گیرد، امید است امن‌ترین مرزها را در این منطقه داشته باشیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی