[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۰۳
  • دوره جدید

«پنجشنبه‌های رنگین» در شیراز اجرا شد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی ‌سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، ابراهیم گشتاسبی‌راد با اشاره به اجرای طرح پنجشنبه‌های رنگین در شیراز، اظهار کرد: این طرح ویژه کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست ساکن در محلات کمتر برخوردار شهر شیراز است که در راستای شیراز شهر دوستدار کودک عملیاتی شد تا زمینه فرصت برابر و توجه ویژه به این کودکان را فراهم کند.
وی با اشاره به اینکه دوره‌های آموزش نقاشی گروهی از شهریورماه برای این کودکان آغاز شده است، تصریح کرد: در این دوره‌ها دو استاد حرفه‌ای در رشته نقاشی به همراه 15 نفر کمک‌مربی، آموزش‌های لازم را به کودکان ارائه می‌کنند.
معاون اجتماعی این سازمان با اشاره به برگزاری اولین نمایشگاه نقاشی گروهی این کودکان با عنوان «شهر من» به مناسبت هفته وحدت گفت: جهت برگزاری این نمایشگاه، ۸۰ کودک از محلات سنگ سیاه، بیات، آستانه و شهرک سعدی با هدف تقویت روحیه نشاط، خودباوری، عزت نفس و کشف توانایی‌ها، خلاقیت و استعدادها تحت آموزش قرار گرفتند که خوشبختانه نمایشگاه با استقبال خوب شهروندان عزیز مواجه شد و تمامی ‌آثار گروهی کودکان به فروش رفت و در پایان نمایشگاه از سه نفر از کودکان خالق آثار برتر تقدیر و به آنها جوایزی اهدا شد.
سارا همت افزود طرح «پنجشنبه‌های رنگین» با هدف به تصویر کشیدن خلاقیت و توانایی این کودکان برگزار شد و جهت ماندگار شدن آثار کودکان با همکاری سازمان سیما، منظر و فضای سبز، دیوار جنب متروی معالی‌آباد به این امر اختصاص یافت. وی با اشاره به نقش سازمان‌های مردم‌نهاد جمعیت امام علی (ع) و صبح آفرینش در فرایند ایده تا اجرای این طرح، ضمن تشکر از این سازمان‌ها از سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شیراز نیز که در این طرح همکاری مستمر داشتند، قدردانی کرد. رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز در پایان ضمن قدردانی از تمام کودکانی که در این طرح مشارکت داشتند از آنها جهت استفاده از سالن‌های ورزشی و مراکز فرهنگی، اجتماعی و تفریحی شهرداری دعوت بعمل آورد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی