[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

انتخاب مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز شیراز ، روزنامه شیراز نوین

در سومین دوره انتخابات مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز  سیدعبدالرضا دستغیب بعنوان مدیر عامل‌، داریوش نویدگویی بعنوان نایب رئیس، و علی نقی مصلح شیرازی بعنوان‌ خزانه‌دار انتخاب شدند.
 سید عبدالرضا دستغیب که برای سومین دوره به عنوان  مدیر عامل  مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز انتخاب شد اعلام کرد: با توکل به خداوند متعال سعی خواهیم کرد تا با رفع نقاط ضعف گذشته مجمع، اصلاح امور در جهت تقویت نقاط مثبت مجمع تلاش کنیم.
وی تشکیل کمیته‌های تخصصی، برای نیل به اهداف مجمع را ضروری عنوان کرد و افزود: کمیته‌ها می‌توانند مرکز تصمیم‌گیری تخصصی در جهت اهداف مجمع باشند.  سید عبدالرضا دستغیب تصریح کرد: تشکیل این کمیته‌ها با حضور  اعضای هیئت مدیره و تعدادی از نخبگان می‌تواند در موفقیت‌های بیشتر این  مجمع تأثیرگذار باشد.
نوید‌گویی نایب رئیس مجمع با بازنگری بر عملکرد مجمع طی دو دوره گذشته اشاره کرد و گفت: اعتماد مردم به مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز بار سنگینی بر دوش اعضای مجمع است و راه را برای اعضا دشوار می‌نماید که باید با اطمینان و ثابت قدم عهده‌دار این مسئولیت باشیم.  نویدگویی از اعضای هیئت مدیره خواست در ابتدا نقاط مثبت و منفی را بررسی نمایند و با برنامه‌ریزی بر مشکلات فائق آمده تا کارها نیمه‌تمام رها نشود.  وی  در ادامه با تأکید بر اینکه باید به دنبال آسیب‌شناسی باشیم، لزوم حضور جوانان و دانشجویانی که حرف‌های نو و تازه دارند را ضروری دانست و از اعضای هیئت مدیره  مجمع خواست در جهت انجام بهتر امور از وجود مشاورین متخصص در کنار خود بهره‌مند گردند. دکتر طاهری عضو هیئت مدیره و از مشاورین همراه مجمع با اشاره به این نکته که بدون امکانات نمی‌توان حرکت رو به جلو داشت، اولین گام برای موفقیت را معرفی مجمع  به دیگران عنوان کرد و گفت: ضروریست سازمان‌ها و ادارات، جایگاه مجمع خیرین را بشناسند.
وی برپایی نشست علمی ‌را در جهت شناساندن این جایگاه به دیگران مؤثر دانست و افزود: لازم است جایگاه و عملکرد مجمع خیرین تبیین شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی