[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۶
  • دوره جدید

هیچ برنامه‌ای برای صعود به پلی‌آف نداریم، روزنامه شیراز نوین

حمیدرضا کمالی پس از شکست دادن شهرداری در ساوه گفت: شب قبل از بازی چون تیم ما با اتوبوس اعزام شد، خیلی دیر رسیدیم و خستگی راه هم در بدن بازیکنان وجود داشت. می‌دانستیم بازی سختی داریم؛ چون هر دو تیم، خصوصاً ساوه، به سه امتیاز این بازی نیاز داشت. به نظر من در نیمه اول خوب بازی کردیم و نتیجه مساوی عادلانه بود؛ اما نیمه دوم با آنالیزی که از حریف داشتیم، تمام راه‌های نفوذشان را بستیم و به گل دوم و سوم هم رسیدیم.
سرمربی ارژن ادامه داد: حریف از دقیقه 30 دست به پاورپلی زد که البته خیلی هم خوب آن را انجام داد و فشار زیادی را به ما وارد کردند؛ ولی ما در تمرینات روی این بخش خیلی خوب کار کرده بودیم. دفاع تیمی ما خوب بود و بچه‌ها جانانه دفاع کردند و با اینکه محدودیت خطای تیم ما هم به پایان رسیده بود، تمرکز بالا باعث شد خطای ششم را ندهیم.
وی افزود: جایگاه شهرداری ساوه با این پتانسیل بالا اینجا نیست و آقای فلاح، تیم خیلی خوبی را ساخته و پرداخته کرده بود؛ اما بازیکنان ما با تمام توان بازی کردند و خستگی راه هم باعث نشد بازی را رها کنند. ما برنامه‌ای برای پلی‌آف و این حرف‌ها نداریم و کلاً مخالف این نوع برنامه بودم و هستم. پلی‌آف برای تیم‌هایی است که وضع مالی خوبی دارند، نه تیمی مثل ما که فقط هزینه‌ها و بدهکاری‌هایش افزایش می‌یابد. روز اول هدفمان ماندن در لیگ بوده و هنوز هم همان است؛ چون روی کاغذ هنوز می‌تواند هر اتفاقی بیفتد. البته نتایجی که تا اینجا گرفتیم شاهکار بوده و برای آن خیلی تلاش کردیم و حرص و جوش خورده‌ایم؛ چون اتفاقاتی که برای ما افتاد فکر نمی‌کنم تاکنون برای تیمی افتاده باشد.
کمالی در ادامه به انتقاد از برخی همشهری‌هایش پرداخت و گفت: بعضی‌ها در شیراز زمانی که تیم در هفته هفتم در رتبه دوم قرار داشت، شروع کردند به ضربه زدن به تیم که البته در کوتاه‌مدت موفق هم شدند؛ ولی ما راهمان را خوب ادامه دادیم و امروز خوشحالم تا حدود زیادی به اهداف خودمان رسیده‌ایم. از اینکه امروز با تثبیت ماندنمان خیلی‌ها را خوشحال کردیم، خوشحالم و برای کسانی که از هر کاری برای ضربه زدن به ارژن دریغ نکردند و امروز ماتم گرفته‌اند، ناراحت!
سرمربی ارژن درخصوص وضعیت مالی تیمش و کمک‌هایی که تاکنون به این تیم شده، گفت: در بحث کمک به تیم ارژن و مصوبه‌های اخیر شورای شهر جهت کمک به چند تیم، باید بگویم ظاهراً و طبق صحبت چند تن از خود اعضای این شورا، گفته‌اند تیم ارژن مال شیراز نیست و مربوط به توابع شیراز است و باید از بخش ارژن درخواست کمک کنند. به همین دلیل ربطی به شورای شیراز ندارد. حالا شما بگویید چه حرفی مانده بنده بزنم؟ وقتی طرف خودش را به خواب زده، آیا می‌شود بیدارش کرد؟ بنده شخصاً با یکی دو نفر از اعضای شورا صحبت کردم که می‌گفتند چند نفر در شورا هستند که مخالف تیم شما هستند و مرتب سنگ‌اندازی می‌کنند. البته مهم نیست. این مخالفان تیم فکر کردند در این برهه حساس اگر کمک نکنند تیم سقوط می‌کند. من فقط از آن‌ها دعوت می‌کنم روز سه‌شنبه بیایند و طرف‌داران این تیم را ببینند و متوجه شوند این تیم مال یک استان است.
کمالی در پایان گفت: جا دارد چند تشکر از بعضی‌ها داشته باشم. از شخص آقای کامیاب مدیریت ورزش و جوانان استان و آقای هنرپیشه رئیس هیئت فوتبال که از قبل تا پایان بازی مرتب پیگیر نتیجه بازی بودند و بعد از بازی نیز با خوشحالی به کل تیم تبریک گفتند، ممنونم. این‌ها باعث افزایش روحیه تیمی می‌شود. شاید باورتان نشود؛ اما آقای مهابادی سرمربی فجر سپاسی از قبل بازی تا اتمام بازی چندین بار تماس گرفتند و پیگیر نتیجه این بازی بودند که واقعاً از ایشان تشکر می‌کنم. بازیکنان ما تا این گونه آدم‌های بزرگ را در کنار خودشان می‌بیینند، نیازی به افراد کوچک ندارند. ما چهار بازی دیگر داریم. جوان‌های خوبی را در این فصل پرورش دادیم که در کنار سه تا چهار باتجربه تیم، تا اینجا متعصبانه برای تیم جنگیدند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی