[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

بازی راحتی بود، ما تمرکز نداشتیم!، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: لیگ برتر فوتسال بانوان ایران صبح جمعه با برگزاری دیدارهایی پیگیری شد. در مهم‌ترین بازی، تیم پویندگان صنعت فجر شیراز در اصفهان میهمان تیم مدعی نامی نو بود.
پویندگان که در هفته‌های اخیر با نتایج ضعیفی که گرفت شانس رسیدن خود به مرحله پلی‌آف را کمرنگ کرده بود، با نتیجه‌ای سنگین مغلوب نماینده اصفهان شد تا امیدهایش برای صعود، تقریباً به صفر برسد.
نماینده شایسته شیراز تا دو هفته پیش فقط 4شکست، آن هم با اختلاف یک گل و دو گل داشت؛ اما در این سه هفته اخیر دو شکست با دریافت 8گل نصیبش شده که شکست دو هفته قبل با نتیجه هشت بر یک مقابل حفاری اهواز، باعث استعفای ستاره زارع، سرمربی این تیم هم شد.
البته زارع استعفای خود را زمانی رسانه‌ای کرد که این تیم دربی شیراز را هم بدون پیروزی پشت سر گذاشت. پس از رسانه‌ای شدن استعفای او، محبوبه رضوی به عنوان سرمربی موقت این تیم معرفی شد؛ اما او هم در نخستین گام، یک شکست سنگین را متحمل شد. جمعه در اصفهان و در دیداری که به طور زنده از طریق یکی از سایت‌های اینترنتی قابل مشاهده بود، نیمه نخست را با حساب 4 بر 2 به میزبان واگذار کرد و در نیمه دوم با دریافت هشت گل دیگر، دومین شکست سنگین را در کارنامه‌اش دید. با این شکست، تیم پویندگان با یک پله سقوط در رتبه ششم قرار گرفت.
سرمربی تیم فوتسال نامی‌نو اعتقاد دارد بازی تیمش مقابل پویندگان بازی آرام و کم‌هیجانی بود که در آن درگیری‌های فیزیکی کمی به وجود آمد.
شهناز یاری درباره پیروزی پرگل تیمش برابر پویندگان شیراز اظهار کرد: بازی خوبی بود و درگیری‌های فیزیکی خاصی نداشتیم. نیمه اول را توانستیم با نتیجه ۴ بر ۲ به سود خود خاتمه دهیم و به رختکن برویم.
وی افزود: از نظر من بازی آرام و کم‌هیجانی بود. اهداف و برنامه‌هایی داشتیم که سعی کردیم در این مسابقه آن‌ها را اجرایی کنیم. هفته آینده تیم ما استراحت دارد و در هفته پایانی لیگ و پیش از مرحله پلی‌آف نیز میزبان تیم هیئت فوتبال خراسان رضوی هستیم.
یاری در ارتباط با تیم سوم صعود کننده به مرحله پلی‌آف که باید در مقابل آن‌ها به میدان بروند نیز خاطرنشان کرد: نتیجه دربی کرمان برای جایگاه تیم‌هایی که به پلی‌آف می‌آیند بسیار مهم است. مس رفسنجان نسبت به دختران کویر بازی‌های راحت‌تری دارد و هنوز وضعیت تیم‌های سوم و چهارم مشخص نیست؛ ولی قطعاً دو نماینده کرمان به مرحله بعد خواهند آمد.
محبوبه رضوی نیز پس از این شکست سنگین تیمش گفت: بازی خیلی راحتی بود؛ ولی متأسفانه تیم ما تمرکز لازم را نداشت که دلیل آن، شوک‌های زیادی بود که در هفته‌های اخیر به تیم ما وارد شد. سعی کردیم در طی دو هفته اخیر در تمرینات تیم را جمع و جور کنیم. به آن‌ها انگیزه و روحیه لازم را بدهیم تا بتوانیم بازی خوبی داشته باشیم؛ اما این گونه نشد و نکاتی را که به آن‌ها می‌گفتیم نتوانستند در زمین اجرا کنند.
وی خاطرنشان کرد: دلیل دیگری که خوب نبودیم، این بود که در این بازی به دلیل مصدومیت دروازه‌بان اصلی تیم، دروازه‌بان سوم تیم که ۱۸سال دارد را در درون دروازه قرار دادیم و ۳گلی که دریافت کردیم بیشتر از روی بی‌تجربگی وی بود. بعد از آن دوباره دروازه‌بان اصلی را وارد بازی کردیم که موقعیت‌های زیادی را دفع کرد؛ اما در موقعیت‌های تک‌تک نتوانست عملکرد همیشگی خود را داشته باشد که با توجه به مصدومیتی که از ناحیه انگشت پا دارد، حق داشت.
مربی تیم پویندگان فجر شیراز در خصوص تغییراتی که در کادر فنی تیم پویندگان ایجاد شد، گفت: با توجه به باختی که در مقابل ملی حفاری داشتیم، ستاره زارع، سرمربی تیم استعفا داد و باشگاه نیز استعفای ایشان را قبول کرد. با صلاحدید مسئولان باشگاه بازی قبل و این بازی من هدایت تیم را بر عهده گرفتم و چون فقط یک بازی دیگر در این مرحله در مقابل دختران کویر مس کرمان داریم، فکر نمی‌کنم تغییراتی داشته باشیم و در بازی بعد نیز همچنان به عنوان مربی روی نیمکت باشم و تیم را هدایت کنم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی