[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

شورای شهر از برگزاری مسابقه‌های ورزشی بین‌المللی در شیراز حمایت می‌کند، روزنامه شیراز نوین

اولین جلسه کمیته ورزش شورای اسلامی شهر شیراز برگزار شد. در این جلسه که به ریاست احمد تنوری، رئیس کمیته ورزش کمیسیون فرهنگی اجتماعی و ورزشی شورا و با حضور مشاوران ورزشی اعضای کمیسیون فرهنگی برگزار شد، لایحه آئین‌نامه جشنواره شهروند برگزیده بررسی شد و اصلاحات لازم در رابطه با امتیازات ورزشی برای انتخاب شهروند برگزیده شیراز با پیشنهادات اعضای کمیته انجام و جهت بررسی به کمیسیون فرهنگی اجتماعی ورزشی شورا ارجاع شد.
موضوع برگزاری مسابقات جهانی کاراته سبک kobekap به میزبانی شهر شیراز نیز دستور بعدی این جلسه بود که با حضور جمعی از دست‌اندرکاران برگزاری مسابقات فوق بررسی شد.
احمد تنوری، رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و ورزشی شورای شهر نیز با اشاره به اهمیت برگزاری مسابقات بین‌المللی ورزشی در شهر شیراز گفت: شورا و شهرداری شیراز نهایت همکاری را با ادار‌ه‌های ذی‌ربط در برگزاری بهتر این مسابقات در شهر شیراز به عنوان پایتخت فرهنگی و هنری کشور انجام خواهند داد.
مسابقات بین‌المللی کاراته سبک kobekap از تاریخ ۳۰بهمن ماه لغایت ۳اسفندماه سال جاری در شیراز برگزار خواهد شد و ورزشکارانی از ۱۲کشور در این مسابقات شرکت خواهند کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی