[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

یورگن کلوپ: واکنش ما فوق‎العاده بود، روزنامه شیراز نوین

قرمزها با پیروزی پرگل مقابل آرسنال، 54امتیازی شدند. شنبه‌شب در چارچوب لیگ برتر انگلستان، تیم‌های لیورپول و آرسنال به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی 5-1 قرمزها خاتمه یافت. به نقل از بی‌بی‌سی، یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول ابتدا صحبت‌هایش را این‌گونه شروع کرد: واکنشمان به گل آرسنال فوق‌العاده بود. در سال جاری (2018) گل‌های زیادی دریافت نکرده‌ایم و بنابراین نمی‌دانستیم واکنش به گل خورده چگونه است!
9امتیاز فاصله با تیم دوم؟ این در عرض یک هفته می‌تواند تغییر کند. فردا این ممکن است 7 شود و در بازی رودررو مقابل منچسترسیتی ممکن است به 4امتیاز اختلاف تبدیل شود. اصلاً مهم نیست در ماه دسامبر شما چه تعداد امتیاز اختلاف دارید. باهوش‌ترین فرد دنیا نیستم؛ ولی احمق هم نیستم. این اختلاف چیزی نیست. ما در مورد نتیجه تاتنهام (شکست مقابل وولورهمپتون) شنیدیم و یکی از بازیکنان در رختکن حتی لبخند هم نزد.
سرمربی لیورپول در خصوص ضربه پنالتی گل پنجم افزود: سال 2018 با هدیه‌ای از جانب محمد صلاح به پایان رسید. عاشق این هستم؛ زیرا اجازه داد فیرمینو پنالتی را بزند. وقتی او اجازه داد فیرمینو پنالتی بزند، نزدیک به گریه کردن بودم. همه ما می‌دانستیم صلاح می‌خواست گل‌هایش را افزایش دهد؛ ولی پنالتی را به فیرمینو داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی