[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

فرماندار ارسنجان : مهم‌ترین هدف مدیران خدمت‌رسانی به مردم است، روزنامه شیراز نوین

فرماندار ارسنجان گفت: مهم‌ترین هدف و وظیفه مدیران و به خصوص ورزش، خدمت‌رسانی به مردم است. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، محمدباقر کاظمی که شنبه، هشتم دی ماه در محل فرمانداری ارسنجان در مراسم آیین تکریم و معارفه رؤسای سابق و جدید اداره ورزش و جوانان ارسنجان سخن می‌گفت، با بیان اینکه مهم‌ترین هدف مدیران در نظام جمهوری اسلامی خدمت‌رسانی به مردم است، افزود: کسانی که به صندلی مدیریت وابسته می‌شوند به طور حتم نمی‌توانند جهت مرتفع کردن مشکلات مردم گام‌های مؤثری بردارند؛ زیرا در هر مقام و جایگاهی که باشیم روزی باید این کرسی را به فرد دیگری تقدیم کنیم. به همین خاطر به دلیل فرصت کمی که مدیران در بخش‌های مختلف اجرایی دارند، فقط باید به فکر ملت بوده و برای ایجاد آرامش و آسایش مردم از هیچ کوششی دریغ نکنند.
فرماندار ارسنجان تصریح کرد: شاید هنوز نگاه برخی از مردم به ورزش و جوانان به دوران تربیت بدنی برمی‌گردد که فعالیت‌های خوبی هم در آن زمان انجام گرفته است؛ ولی پس از اینکه دو حوزه ورزش و جوانان در قالب وزارتخانه ادغام شدند، به طور یقین مسئولیت‌ها در این دو حوزه سنگین‌تر شده است و افرادی که در این جایگاه مهم قبول مسئولیت می‌کنند، باید برای رسیدن به اهداف خود که همان خدمت‌رسانی به جوانان است، تلاش خود را دو چندان کنند.
وی با بیان اینکه یکی از وظایف اداره ورزش و جوانان تربیت ورزشکار و ترویج روحیه پهلوانی است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر شیرمردانی مانند تختی و پوریای ولی در میان ورزشکاران و با این منش پهلوانی کمتر به چشم می‌خورند؛ زیرا کسانی که به درجات قهرمانی می‌رسند باید اخلاق را سرلوحه کار خود قرار داده و علاوه بر اینکه باید پرچم جمهوری اسلامی را در میادین مختلف جهانی به اهتزاز درآورند، می‌بایستی فرهنگ ایرانی را به دنیا نشان دهند. امیدوارم قهرمانان و ورزشکاران با الگو گرفتن از پهلوانان نامی ایران الگوی مناسبی برای جوانان و نسل‌های نو باشند.
در پایان، فرماندار ارسنجان ضمن قدردانی و تجلیل از خدمات ارزشمند رضا افتاده‌نسب در مدت زمان مسئولیت وی در اداره ورزش و جوانان، انتصاب صمد ابراهیمی به عنوان رئیس جدید این اداره را هم تبریک گفت و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی