[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

فرماندار ممسنی: با حمایت دولت فضاهای ورزشی ما افزایش چشمگیری داشته است، روزنامه شیراز نوین

فرماندار ممسنی گفت: با حمایت دولت تدبیر و امید و تلاش‌های مسئولان ورزش استان، فضاهای ورزشی این شهرستان در چهار سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، داود ایوبی عصر شنبه 8دی ماه جاری در جلسه شواری ورزش شهرستان ممسنی که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان فارس، معاون فرماندار، شهردار، رؤسای دانشگاه آزاد و پیام نور، رئیس آموزش و پرورش، مدیر شبکه بهداشت، نماینده نیروی انتظامی و تنی چند از پیشکسوتان و برخی رؤسای هیئت‌های ورزشی ممسنی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید، با بیان اینکه زحمات مدیرکل ورزش و جوانان در شهرستان نورآباد و بخش‌های آن ستودنی است، افزود: با مدیریت کامیاب و الطاف دولت تدبیر و امید، فضای ورزشی ممسنی بالغ بر60درصد افزایش داشته است و ساخت استخر، سالن‌های ورزشی و زمین‌های چمن مصنوعی در سه سال اخیر نشان از یک همت و تلاش همگانی از طرف اداره کل ورزش و جوانان و همچنین همکاری دستگاه‌های اجرایی شهرستان دارد.
وی تصریح کرد: در سفر مقام عالی وزارت ورزش و جوانان به شهرستان ممسنی، مدیرکل ورزش و جوانان استان تلاش‌های چشمگیری در جهت اعلام مسائل و مشکلات ورزش ممسنی به صورت طبقه‌بندی شده و مکتوب خدمت دکتر سلطانی‌فر ارائه دادند.
ایوبی، شهرستان ممسنی را ورزش‌دوست و ورزش‌خیز دانست و گفت: این شهرستان ورزشکارخیز تاکنون قهرمانان زیادی را در رشته‌های مختلف ورزشی در کشور معرفی کرده است و تعداد زیادی هم این مسیر رشد و ترقی را در پیش گرفته و در حال رسیدن به درجات بالا هستند که ان‌شاءالله با مساعدت مسدولان شاهد به ثمر نشستن این تلاش‌ها و کوشش‌ها باشید.
گفتنی است در ادامه، تعدادی از رؤسای هیئت‌های ورزشی و برخی حاضران به بیان مسائل و مشکلات خود در حوزه ورزش و جوانان پرداختند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی