[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

حماسه ۹ دی نشان از حمایت مردم از ولایت فقیه بود، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس گفت: حماسه ۹ دی ماه در سال ۸۸ نشان از حمایت مردم از ولایت فقیه و انقلاب اسلامی ‌بود.
به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی ‌اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس، سرهنگ پاسدار حمیدرضا گرامی ‌در جمع کارکنان خط ۲ متروی شیراز با بیان اینکه حماسه ۹ دی با بصیرت صورت گرفت و این روز به عنوان روز بصیرت در تاریخ ثبت شد، اظهار داشت: این روز یادآور حضور مردم در صحنه و پشتیبانی آنها از انقلاب اسلامی ‌و ولایت فقیه بود.
وی افزود: مردم با صف‌آرایی مقابل دشمنان و فتنه گران از آرمان‌های انقلاب اسلامی ‌محافظت کردند.
گرامی ‌افزود: مردم ولایتمدار و انقلابی در حماسه ۹ دی مشت محکمی ‌بر دهان دشمنان و فتنه‌گران زدند و باحضور خود نقشه‌های استکبار جهانی و فتنه‌گران را خنثی کردند.
وی  با مورد خطاب  قرار دادن کارکنان خط ۲ متروی شیراز، گفت: شما با همان نگاه جهادی و تفکر بسیجی و با بهره‎گیری از منویات رهبری علی‎رغم تمامی ‌مشکلات در راستای شکوفایی و بالندگی انقلاب اسلامی ‌گام برمی‌دارید.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس تصریح کرد: مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهر شیراز یک روز زودتر (۸دی ماه) از سایر شهرها به میدان آمدند و در مقابله با فتنه ایستادگی و زمینه حماسه ۹دی را به وجود آوردند، این حضور نشان‌دهنده بصیرت مردم استان فارس است.
گرامی ‌تأکید کرد: رهبری و مردم را ۲ عنصر ارزشمند انقلاب و جدایی‌ناپذیر از همدیگر هستند که از ابتدای شکل‌گیری انقلاب اسلامی ‌دو عنصر رهبری و مردم همیشه در کنار همدیگر بوده و مردم با تمام وجود رهبری و ولایت فقیه را پذیرفته و قبول دارند و در تمامی‌ صحنه‎های دفاعی، اقتصادی، فرهنگی و... پاسداری و اطاعت‌پذیری خود را نشان داده‌اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی