[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

رئیس کل دادگستری فارس: یوم‌الله ۹ دی روز بصیرت است، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت یوم الله 9 دی روز بصیرت رئیس کل دادگستری استان فارس، اعضای شورای قضایی، مسئولین و جمعی از قضات و کارکنان این مجموعه با حضور پر شور در راهپیمایی و تجمع 9 دی، یادروز میثاق امت با ولایت  را گرامی ‌داشتند.
به گزارش روابط عمومی ‌دادگستری استان در این مراسم که کارکنان مجموعه قضایی استان همدوش با اقشار مختلف مردم در این مراسم حضور یافتند رئیس کل دادگستری استان فارس با تبریک یوم الله 9 دی، این روز را روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و نماد اقتدار و وحدت نظام مردمی‌و ولایی جمهوری اسلامی‌ دانست. علی القالصی با بیان اینکه در روز 9 دی ماه سال 88 ملت ایران عظمت واقعی خود را در دفاع از اسلام و حقانیت نظام ولایی به نمایش گذاشتند گفت: این حماسه تاریخی برای همیشه در حافظه ملت ایران باقی خواهد ماند. نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس در حاشیه مراسم یوم الله 9 دی و روز بصیرت با اشاره به آسیب‌شناسی وقایع سال 88 بیان داشت: آن چه باعث شد برخی افراد در فضای غبار آلود آن زمان در تشخیص حق از باطل دچار اشتباه شوند و به نحوی اهداف دشمن را دنبال کنند؛ عدم تدبیر و مدیریت صحیح برخی از مسئولان، احزاب، گروه‌ها و اقشار سیاسی در فرآیند انتخابات بود که به حمد الله با هوشیاری و بصیرت مردم و هدایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پشت سر گذاشته شد. نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس با اشاره به تلاش‌های شکست خورده دشمنان در طول دوره‌های مختلف برای آسیب زدن به نظام اسلامی‌تأکید کرد: نقشه جدید استکبار در به راه‌اندازی جنگ اقتصادی نیز با همت و پایمردی و مقاومت ملت ایران به شکست دشمنان نظام و انقلاب منجر خواهد شد. دکتر القاصی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ‌با وجود فراز و نشیب‌های پشت سر گذاشته شده همواره حرکت سریع و تعالی رو به جلو خود را ادامه داده و در سایه تفضلات الهی و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری هیچ آسیبی متوجه انقلاب نگردیده است؛ خاطر نشان کرد: دشمن در همه مقاطع به دنبال وارد ساختن ضربه به نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ بوده است و آنچه در این دوران تغییر کرده تفاوت در ترفندها و توطئه‌ها  بوده است. رئیس کل دادگستری استان فارس در ادامه وظیفه  همه مسئولان و متولیان اداره امور  کشور را دفاع از وحدت ملی و انسجام اجتماعی خواند و افزود: آرامش و ثبات جامعه باید تقویت و حفظ شود و نباید اجازه دهیم خدای ناکرده با سوء مدیریت‌ها شکافی در انسجام و وحدت ملی ایجاد شود.
 گفتنی است رؤسا و دادستان‌ها و همکاران در حوزه‌های قضایی سراسر استان فارس نیز همچون مرکز استان با حضور پر شور در مراسم 9 دی  همدوش با سایر اقشار بر بصیرت افزایی در جامعه و دفاع از حریم ولایت تأکید کردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی