[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

معدوم‌سازی ۷۰۰ کیلوگرم مواد غذایی فاسد در نی‌ریز، روزنامه شیراز نوین

مدیرگروه سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از معدوم سازی ۷۰۰ کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیرمجاز در شهرستان نی ریز، خبر داد.
به گزارش روابط عمومی ‌دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مهندس «سیامک شمس» گفت: در بازدید کارشناسان بهداشت محیط شهرستان نی‌ریز از ابتدای سال تاکنون از واحدهای صنفی تهیه و توزیع مواد غذایی، ۷۰۰ کیلوگرم از انواع مواد فاسد و غیرمجاز جمع‌آوری و معدوم‌سازی شده است.
او افزود: این مواد فاسد و تاریخ مصرف گذشته شامل انواع مواد خوراکی مانند شیرینی و کیک، پنیر پیتزا، پفک و چیپس بوده است.
مدیرگروه سلامت محیط دانشگاه، حفظ ایمنی غذایی مردم و ارتقای بهداشت عمومی ‌جامعه را از اهداف اجرای طرح کنترل و نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی عنوان کرد و از برخورد جدی، قاطع و قانونی با واحدهای صنفی متخلف، خبر داد. مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان نی‌ریز گفت: این حجم از مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته با حضور نماینده دادستانی و مسئولان بهداشت محیط شهرستان معدوم‌سازی شد. مهندس «اکبر رحیمی» به مصرف‌کنندگان مواد غذایی، توصیه کرد تا در هنگام خرید، به تاریخ تولید و انقضای بسته‌بندی‌ها توجه داشته باشند و در صورت مشاهده هرگونه بسته بندی تاریخ مصرف گذشته یا غیرمجاز، مراتب را در تماس با شماره ۱۹۰ به واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان، گزارش دهند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی