[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۲۹
  • دوره جدید

مرکز بهداشتی فارس روزانه ۷۰هزارنفر مراجعه‌کننده دارند ، روزنامه شیراز نوین

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نشست هماهنگی برگزاری پویش ملی مبارزه با سرطان، بر اهمیت طراحی این پویش، متناسب با گروه‌های هدف، تأکید کرد. 
به گزارش روابط عمومی‌ دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «عبدالرسول همتی»؛ معاون بهداشت دانشگاه در این نشست با اشاره به فعال بودن هزار خانه بهداشت، هزار مطب پزشک خانواده و پانصد پایگاه سلامت در استان که روزانه به طور متوسط ۷۰هزار مراجعه کننده دارند، آن را ظرفیت مناسبی برای آموزش مردم در زمینه پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر و به ویژه سرطان عنوان کرد. 
او تأکید کرد: لازم است در این پویش و در راستای ارتقای سطح آگاهی مردم، از تمامی‌ ظرفیت‌های موجود استفاده شود.
دکتر «فریبا مرادی» مدیرگروه مبارزه با بیماری‌های غیرواگیر معاونت بهداشت دانشگاه نیز با اشاره به برگزاری کمیته فنی پویش ملی مبارزه با سرطان، گفت: در این نشست اهداف و برنامه‌های پویش مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و نمایندگان حاضر در خصوص اجرای پویش آمادگی خود را اعلام و برنامه‌های پیشنهادی مرتبط با خود را ارائه کردند.
او افزود: پویش ملی مبارزه با سرطان از یکم تا هفتم بهمن سال جاری، با شعار «سرطان قابل پیشگیری و درمان است؛ با خودمراقبتی و امید» برگزار می‌شود.
این نشست با حضور دکتر «عبدالرسول همتی» معاون بهداشت دانشگاه، دکتر «سید حسام الدین نبوی زاده» رئیس شورای عالی بیماری‌های غیرواگیر دانشگاه و نمایندگان معاونت‌های درمان و اجتماعی دانشگاه، روابط عمومی‌ دانشگاه، رؤسای مراکز بهداشت شهرستان شیراز و نماینده کانون فرهنگی، اجتماعی بانوان و خانواده استانداری، مدیران ارشد معاونت بهداشت و مدیران گروه‌های ستادی معاونت بهداشت برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی