[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۵
  • دوره جدید

ایران قید حضور در جام‌جهانی کشتی آزاد را زد، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: در رقابت‌های جام‌جهانی کشتی آزاد روسیه شرکت نمی‌کنیم. غلامرضا محمدی با بیان این مطلب افزود: پس از دعوت فدراسیون کشتی روسیه از ایران برای شرکت در رقابت‌های جام‌جهانی 2019، این موضوع را از ابعاد مختلف با اعضای کادر فنی تیم ملی بررسی کردیم.
وی ادامه داد: پس از پنج تیمى‌ شدن رقابت‌های جام‌جهانی در کمیسیون فنی اتحادیه جهانی، این مسابقات را به‌صورت کامل از برنامه فنی خود خارج کردیم و با توجه به فاصله این رقابت‌ها تا مسابقات آسیایی چین شرکت در رقابت‌های بین‌المللی دانکلوف بلغارستان از نظر فنی بیشتر به نفع ما است.
محمدی تصریح کرد: قصد داریم با تعدادی از نفرات شاخص خود در مسابقات بین‌المللی جام دانکلوف بلغارستان که از رقابت‌های رنکینگ سیستم اتحادیه جهانی است و کسب امتیاز در آنها برای حضور در مسابقات جهانی مهم است، شرکت کنیم و علاوه‌بر‌آن در جام بین‌المللی تختی نیز اکثر نفرات شاخص ما به میدان می‌روند.
وی تأکید کرد: با توجه به حضور در رقابت‌های جام تختی و جام دانکلوف و زمان جام‌جهانی تا مسابقات آسیایی، شرکت در این رقابت‌ها از نظر فنی به‌نفع ما نیست و از سوی دیگر به‌دلیل برگزاری رقابت‌های انتخابی تیم ملی جوانان در همان زمان نمی‌توانستیم با تیم جوانان هم در مسابقات جام‌جهانی شرکت کنیم.
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: ترکیب تیم ملی برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی آسیا در چین، پس از جام تختی و جام دانکلوف بلغارستان مشخص خواهد شد. در نهایت پس از جلسه با مسئولان فدراسیون به این نتیجه رسیدیم که با توجه به این‌که جام‌جهانی خارج از برنامه ما قرار دارد در این مسابقات شرکت نکنیم تا علاوه‌بر این‌که از برنامه فنی خود خارج نشویم، از سوی دیگر نیز به‌دلیل این‌که با اعلام حضور 5‌کشور برتر جهان در جام‌جهانی در جلسه کمیسیون فنی اتحادیه جهانی از میزبانی این رقابت‌ها انصراف دادیم و سپس اتحادیه جهانی تصمیم دیگری اتخاذ کرد، اعتراض خود را نیز در این زمینه به اتحادیه جهانی کشتی اعلام کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی