[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۱
  • دوره جدید

برانکو چه گفت که کی‌روش برانگیخت؟!، روزنامه شیراز نوین

مهم‌ترین بخش صحبت‌های کارلوس کی‌روش بعد از برتری ‌بر صفر مقابل یمن تاختن به برانکو ایوانکوویچ بود؛ «دقیقاً در لحظه‌ای که 65 تا 70‌میلیون ایرانی برای پیروزی تیم ملی کشورشان در بازی امروز امیدوار هستند و دعا می‌کنند، یک فرد بسیار هوشمند و خارق‌العاده مربی تیم عراق که حریف ما است را تحسین می‌کند. یک فرد باید خیلی هوشمند باشد که این‌کار را انجام دهد، فردی که در خدمت فوتبال ایران است. با تمام تخصصی که او دارد و تمام حمایتی که به‌صورت انحصاری از تیم آنها صورت گرفت، حمایت‌هایی که به تیم‌های دیگر و همین‌طور تیم ملی لطمه زد، باز هم نتوانست قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شود. او بیشتر روی تجارت بازیکنان اوکراینی تمرکز دارد. در این میان باید این فرد بسیار باهوش را تنها بگذاریم.»
چه‌شد که کی‌روش این‌گونه به برانکو تاخت، در‌حالی که سرمربی پرسپولیس گفته بود؛ «سرمربی عراق دوست من است و بیش از 20‌سال است که با هم دوست هستیم. او وقتی از ایتالیا به اسلوونی برگشت، همواره موفق بود و تا به‌حال هم به‌عنوان مربی خوب خودش را نشان داده است. سرچکو کاتانتس منطقه را می‌شناسد. او چهار‌سال پیش هم سرمربی امارات بود. عراق به‌صورت سنتی تیم خوبی است و من به جز بشار رسن و بازیکنان دیگرشان که در ایران بازی می‌کنند شناخت آنچنانی از تیم عراق ندارم، اما به‌هرحال همه تیم‌ها باید مقابل هم بازی کنند و واضح‌تر بگویم دلیلی نمی‌بینم که عراق بتواند ایران را ببرد.»
برانکو از همکار و دوستش در تیم ملی عراق صحبت کرده، اما شانسی برای برتری این تیم مقابل ایران قائل نبود. یعنی در نهایت تیم ملی ایران را تحسین کرده است. اگر ایراد کی‌روش به صحبت‌های برانکو تحسین کردن رقباست که خودش چندین بار در این چند روز کره، ژاپن، استرالیا و حتی امروز یمن و ویتنام را تحسین کرد. اما سؤال خبرنگار هم در نشست خبری بعد از دیدار با یمن، با چاشنی حاشیه پرسیده می‌شود. اشاره نادرست و گُنگ به صحبت‌های برانکو؛ از آن‌دست سؤالاتی است که پشت آن شیطنت‌هایی نهفته است. 
با این‌حال انگار عادت کرده‌ایم به تلخ کردن کام مردم بعد از موفقیت‌ها. بعد از بازی‌های خوب جام جهانی و حالا بعد از برد شیرین ۵ بر صفر!

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی