[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۴
  • دوره جدید

شاهین بیانی: با اسم فرهاد نمى‌توانند همه مشکلات استقلال را حل کنند، روزنامه شیراز نوین

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد نباید همه مشکلات را با استفاده از نام فرهاد مجیدی حل کرد. شاهین بیانی یکی از ستاره‌های درخشان دهه ۶۰ و ۷۰‌استقلال بود. ستاره‌ای که خاطراتش با بازوبند کاپیتانی این تیم و قهرمانی همراه آبی‌ها در جام باشگاه‌های آسیا، به این زودی از یاد هواداران این تیم و فوتبال ایران پاک نمی‌شود.
بیانی در مورد بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال و حضور او به‌عنوان دستیار وینفرد شفر گفت: «حضور فرهاد مجیدی در استقلال می‌تواند تأثیرگذار باشد، به‌هرحال او چند سال در استقلال بازی کرده و در این سال‌ها هم تجربیات زیادی را به‌دست آورده است.»
البته این پیشکسوت سرشناس، به موضوع مهمى ‌نیز اشاره داشت: «این را هم بگویم که انتظار نداشته باشید فرهاد یک تنه مقابل اتفاقاتی که رخ می‌دهد، بایستد، چون قرار نیست مجیدی همه مشکلات استقلال را برطرف کند چرا‌که این تیم در حال حاضر نیاز به جذب بازیکن و تقویت دارد. او که نمی‌تواند وارد زمین شود و برای تیم مثل گذشته، گل بزند.»
بیانی ادامه داد: «استقلال در نیم‌فصل دوم کار سختی دارد و شاگردان شفر باید خودشان را به کورس قهرمانی برسانند، مسئولان باشگاه باید چند بازیکن در خط‌هافبک و حمله به تیم اضافه کنند. من به این تیم امیدوارم و می‌دانم آن‌ها توانایی رسیدن به صدرجدول را دارند به شرط آن که مدیران باشگاه وارد عمل شوند و ضمن حل مشکلات مالی، اقدام به جذب چند بازیکن و ترمیم لیست شفر کنند. با شرایط فعلی، کار برای استقلال خیلی سخت است.»

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی