[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۵
  • دوره جدید

دیدار مدیران ارشد برق فارس با مسئولان دانشگاه صنعتی شیراز ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای فارس دکتر علویان مهر ریاست دانشکده صنعتی شیراز در دیدار مزبور با اشاره به ضرورت فناوری مورد نیاز در کشور گفت:  در حال حاضر می‌توان با ارتباط صنعت و دانشگاه، علم و ایده به فناوری مورد نیاز کشور تبدیل شود.
وی به پتانسیل دانشگاه با بهره‌مندی از اساتید با تجربه و فرهیخته نام برد و تأکید کرد:حلقه تبدیل علم به ثروت و فناوری از طریق ارتباط صنعت و دانشگاه امکان‌پذیر است.
دکتر علویان مهر در این جلسه آمادگی دانشگاه  صنعتی شیراز را برای تعامل و همکاری با صنعت برق فارس اعلام کرد.  در ادامه این نشست مهندس عبدالعزیز کریمی مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای فارس ضمن ابراز خرسندی از ارتباط صنعت و دانشگاه گفت: برق فارس در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی تمام امکانات خود را به کار گرفته است و تاکنون در این زمینه به موفقیت‌های چشم‌گیری در جهت تولید تجهیزات ساخت داخل دست یافته است. وی ارتباط صنعت برق فارس  با دانشگاه را خوب توصیف نمود و تأکید کرد: ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت دانشگاه در توسعه صنعت برق بسیار مهم است من  امیدوارم این ارتباطات روز به روز گسترش یابد. 
گزارش ارسالی حاکی از این است که مسئولان مربوطه در این جلسه، راهکارهای گسترش همکاری‌ها و توانمندی‌های دانشگاه صنعتی شیراز در زمینه بهبود صنعت برق کشور را بیان کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی