[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۵
  • دوره جدید

صنایع زودبازده جایگاه ویژه‌ای در اقتصاد دارند، روزنامه شیراز نوین

بیست و ششمین نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی با حضور جمعی از مسئولین استانی و فعالان و تولیدکنندگان برتر این حوزه عصر روز سه‌شنبه در محل دایمی ‌نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس شروع به کار کرد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس از به کارگیری پنج سالن سرو، بهار، نرگس، ملاصدرا و حافظ و همچنین فضای باز نمایشگاهی جهت ارائه و به نمایش گذاشتن جدیدترین محصولات و خدمات مشارکت‌کنندگان این عنوان خبر داد و گفت: صنعت تولید مبل و مصنوعات چوبی یکی از سه صنایع نخست و مطرح در میان صنایع کوچک جهان و یکی از سودآورترین و زودبازده‌ترین صنایع جهان محسوب می‌شود که در واقع این جایگاه نشان‌دهنده‌ی ظرفیت‌های بسیار بالا، قدرت اشتغال‌زایی و نقش مؤثر این صنایع در اقتصاد کشورها است.
سید محمود موسوی گفت: 180 شرکت در قالب 563 غرفه از سراسر نقاط کشور و نمایندگان محصولاتی از کشورهای ترکیه و چین در این نمایشگاه حضور دارند و 37 درصد این مشارکت کنندگان را تولیدکنندگان و فعالان عرصه مبلمان و دکوراسیون استان فارس تشکیل داده‌اند.
وی همچنین زمینه فعالیت غرفه‌داران این نمایشگاه را تولید انواع مبلمان و سرویس خواب، سرویس نهارخوری، کاور مبل، میز تلویزیون، انواع تشک و خوشخواب، لوستر، دکوراسیون داخلی و... اعلام کرد.
موسوی از ضمانت خرید از این نمایشگاه خبر داد و گفت: عموم بازدید‌کنندگان جهت انعقاد قرارداد خرید مبلمان در این نمایشگاه می‌توانند حداکثر 20 درصد مبلغ فاکتور را پرداخت نمایند و مابقی مبلغ قرارداد را زمانی پرداخت نمایند که سفارش خود را مطابق قرارداد و به صورت صحیح و سالم تحویل گرفته باشند و چنانچه هرگونه مشکلی در تحویل سفارش صورت پذیرد شرکت مجری برگزارکننده متعهد است مبلغ بیعانه پرداخت شده را بازگرداند و در صورتی که سفارش بدون بررسی سلامت کالا تحویل گرفته شود این شرکت و مجری نمایشگاه هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.
تمامی ‌علاقمندان و عموم بازدیدکنندگان می‌توانند تا روز شنبه مورخ 22دی ماه 1397 جهت بازدید از این نمایشگاه همه روزه از ساعت 16 تا 21 به محل دایمی ‌نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس مراجعه کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی