[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۵
  • دوره جدید

عزم راسخ برای هدم بیکاری، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: ظرفیت‌ها و داشته‌های این استان را با ارایه برنامه مدیریت و برای حل مشکلات موجود تلاش می‌کنیم.
به گزارش ایرنا عنایت الله رحیمی، سه شنبه در نخستین روز فعالیت خود، در حاشیه تجدید میثاق با آرمان‌های والای شهدا، در گلزار شهدای شیراز در گفت و گو با خبرنگاران افزود: بی‌شک در این راه، پاسداشت خون شهدا، تبعیت از رهبر معظم انقلاب و دفاع از کشور و نظام را سر لوحه فعالیت‌های خود در عرصه‌های مختلف قرار خواهیم داد و می‌کوشیم که خدمتی صادقانه به مردم داشته باشیم.
وی، ضمن تأکید بر لزوم توجه همه جانبه به خانواده معظم شهدا و ایثارگران ادامه داد: یکی از اقشاری که همواره کمترین انتظارات را داشته اند خانواده شهدا و ایثارگران هستند که بیشترین هزینه را برای نظام و انقلاب داده‌اند و بنابراین سرکشی و تکریم خانواده آنها و شنیدن راهنمایی‌ها و سخنان آنان می‌تواند در حرکت‌های رو به جلو استان راهگشا باشد.
استاندار فارس بیان کرد: مباحث و مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران شناسایی و بررسی خواهد شد و در حد توان نسبت به رفع آنها اقدام خواهیم کرد.
رحیمی، یکی از دغدغه‌های اصلی جامعه، خانواده‌ها و مسئولان را بیکاری قشر جوان و دانش آموخته دانست و اظهار داشت: امیدواریم در دوران مدیریت خود با همکاری و همراهی مجموعه‌های مختلف بتوانیم زمینه‌های لازم برای به کارگیری جوانان در حوزه‌های مختلف استان را فراهم کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی