[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۵
  • دوره جدید

کوتینیو یکی از بهترین بازیکنان دنیا است، روزنامه شیراز نوین

آمور در اینکه کوتینیو در سال‌های پیش رو کمک شایانی به بارسلونا خواهد کرد، شکی ندارد. گیلرمو آمور، بازیکن سابق و مدیر روابط عمومی بارسلونا، به صحبت درباره نیمکت‌نشینی‌های فیلیپه کوتینیو در این تیم پرداخت.
کوتینیوی 26ساله دقیقاُ یک سال پیش با رقم 160میلیون یورو (120+40) از لیورپول به عنوان گران‌ترین خرید تاریخ بارسلونا به این باشگاه پیوست؛ اما آمار و ارقام می‌گوید او حداقل در یک سال اخیر انتظارات را به طور کامل برآورده نکرده است. کوتینیو پس از مصدومیتش مقابل اینتر، قافیه را کاملاً به دمبله واگذار کرده و در چهار بازی اخیر بارسا در لالیگا، نیمکت‌نشین بوده است. او مقابل ختافه هم فقط 10دقیقه فرصت بازی پیدا کرد تا نگرانی‌ها درباره وضعیت او بیشتر شود.
به گزارش espn، گیلرمو آمور، مدیر روابط عمومی بارسا پس از بازی با ختافه به خبرنگاران گفت: کوتینیو بازیکن بسیار باتجربه‌ای است؛ یکی از بهترین‌های اروپا که آماده است برای 5 یا 90دقیقه به تیم کمک کند. فیلیپه بازیکنی است که بیشتر به تیم فکر می‌کند تا خودش و هیچ شکی وجود ندارد که او یکی از بهترین بازیکنان دنیا است. کوتینیو همیشه برای بارسا خوب بازی کرده و این قابلیت را دارد تا در همه بازی‌ها در ترکیب قرار بگیرد. بارسا، کوتینیو را خرید؛ چون او یکی از بهترین بازیکنان دنیا است و در آینده چیزهای زیادی به ما می‌بخشد. او هنوز چندین سال دیگر با ما قرارداد دارد و کارهای زیادی برای باشگاه انجام خواهد داد.
تمدید قرارداد والورده؟ 
ارنستو، انسانی استثنایی است. همه در بارسلونا از کار با او خوشحال‌اند. وقتی شما مربی بودید و هستید، مسائل را متفاوت از بقیه می‌بینید و برای تصمیم‌گیری درباره آینده‌تان باید به همه جوانب آن فکر کنید. شاید او به فرصت بیشتری برای ورانداز کردن مسائل نیاز دارد؛ ولی هیچ تردید و مشکلی با او وجود ندارد. از کسب سه امتیاز در چنین زمین دشواری خیلی خوشحالیم. اولین بازی سال جدید همیشه سخت است، به خصوص در خانه تیمی چون ختافه. می‌دانستیم بقیه رقبا امتیاز داده‌اند. 
رئال مادرید؟
آن‌ها هنوز هم از مدعیان قهرمانی هستند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی