[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

میز خدمت در اداره کل ورزش و جوانان فارس راه‌اندازی شد، روزنامه شیراز نوین

میز خدمت با ارائه خدمات الکترونیکی و حضوری در اداره کل ورزش و جوانان راه‌اندازی شد و آغاز به کار کرد. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، سیده زهرا زارعی رئیس گروه فناوری اطلاعات و تحول اداری، درباره این موضوع در گفتگوی اختصاصی به خبرنگار روابط عمومی گفت: تکریم ارباب‌رجوع از خواسته‌های اصلی مقام معظم رهبری و همچنین دکتر روحانی، رئیس‌جمهور کشورمان و دولت تدبیر و امید است. از این رو اقدام به راه‌اندازی میز خدمت در اداره کل نمودیم.
وی افزود: با درخواست‌ها و پیگیرهای مدیرکل ورزش و جوانان، پس از 15جلسه کار ارزیابی و 1500نفر ساعت برنامه راهبردی این میز خدمت در اداره کل راه‌اندازی گردید که در آینده می‌تواند بخش عظیمی از کارهای مردم را بدون طی کردن مسیرهای طولانی و هدر دادن وقت انجام دهد.
وی با بیان اینکه در همه حوزه‌های تخصصی اداره کل جلسات مختلفی برای اصلاح و راه‌اندازی میز خدمت انجام گرفته است، خاطرنشان کرد: 9شاخص خدمت در 9محور برای هر موضوع اصلاح گردیده است و در مجموع، از خدمات ارزنده که هدف اصلی آن پاسخگویی و نتیجه گرفتن ارباب رجوع در کمترین زمان ممکن است، 49خدمت به صورت الکترونیکی و 1خدمت به صورت حضوری در حال انجام است.
سیده زهرا زارعی درباره ارائه این خدمات توضیحاتی به مخاطبان داد و اظهار داشت: میز خدمت اداره کل در قسمت ورودی ساختمان اداره کل و در فضای مناسبی تجهیز گردیده است. کسانی که به صورت حضوری مراجعه می‌کنند، با راهنمایی مسئول مربوط و دریافت علت مراجعه، ارباب رجوع را به صورت کلی راهنمایی کرده و ممکن است در همان ابتدای ورود خیلی از کارهای مردم انجام گردد و نیازی به حضور در بخش‌های مختلف اداری نداشته باشند و در میز خدمت الکترونیکی با ورود به سایت اداره کل ورزش و جوانان به آدرس farssport.ir کلیه امورات خود را بدون مراجعه حضوری انجام دهند.
گفتنی است میز خدمت اداره کل ورزش و جوانان استان از دیروز به صورت رسمی شروع به کار کرده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی