[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

از اعضای تیم شهروند ساری دلجویی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان با ابراز ناراحتی از اتفاقات رخ‌داده در بازی دو تیم گیتی‌پسند و شهروند ساری گفت: بعد از بروز این اتفا،ق تمامی معاونان اداره کل ورزش و جوانان و در ادامه خود بنده، اعضای شورای شهر، معاون استانداری و فرماندار اصفهان در کنار اعضای تیم شهروند حاضر شدند.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان با ابراز ناراحتی از اتفاقات رخ‌داده در بازی دو تیم گیتی‌پسند و شهروند ساری گفت: از زمان بروز این اتفاق همراه تیم شهروند ساری بودیم و در حال حاضر نیز به همراه مصدومان و مسئولان این تیم از پزشک قانونی اصفهان خارج شدیم.
محمد سلطان حسینی ضمن رد صحبت‌هایی که از جانب وی گفته‌ شده است، اظهار کرد: مردم خوب و فهیم اصفهان در مسابقات و رویدادهای مهم ورزشی میزبانی و رفتار خود را به‌خوبی نشان داده‌اند و در خصوص اتفاقات رخ‌داده در این بازی نیز باید اسناد و مدارک بررسی شود تا اصفهان از این بابت آسیبی نبیند.
وی افزود: بعد از بروز این اتفاق، تمامی معاونان اداره کل ورزش و جوانان و در ادامه خود بنده، اعضای شورای شهر، معاون سیاسی امنیتی استانداری و فرماندار اصفهان در کنار اعضای تیم شهروند ساری حاضر شدیم تا به نوعی در جریان روند کار درمان آن‌ها قرار بگیریم و از آن‌ها دلجویی شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: در حال حاضر همراه مصدومان و مسئولان تیم شهروند ساری از پزشک قانونی خارج شدیم و طی صحبت‌هایی که با عراقی‌زاده، قائم‌مقام باشگاه گیتی‌پسند داشتیم، قرار شده است با حضور وی از اعضای تیم شهروند ساری دلجویی شود.
سلطان حسینی با ابراز ناراحتی از این مسئله تصریح کرد: امیدوارم دیگر شاهد بروز چنین اتفاقاتی در ورزش نباشیم و مسببان اصلی این مسئله نیز شناسایی و مجازات شوند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی