[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۵
  • دوره جدید

بررسی طرح ‌هادی روستای محلچه از بخش اوز لارستان، روزنامه شیراز نوین

نشست کارشناسی پیرامون بررسی طرح ‌هادی روستای محلچه از توابع بخش اوز لارستان با حضور محمدحسین آتش فراز بخشدار بخش اوز لارستان،  ناصر زائری مدیر بنیاد مسکن لارستان  و جمعی از مدیران و کارشناسان تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی ‌بنیاد مسکن استان فارس، بخشدار اوز در این نشست بر لزوم بهره گیری از ظرفیت‌های قانونی برای توسعه روستاهای این بخش تأکید کرد و گفت: روستاهای بخش اوز قابلیت‌های مناسبی در توسعه روستایی دارند که باید از ظرفیت‌های قانونی و رویکردهای جهادی برای توسعه این مناطق بهره گیری کرد. آتش فراز همچنین با بیان اینکه بسیاری از مناطق روستایی همچنان از محرومیت مضاعف رنج می‌برند گفت: باید شرایط مساوی و عادلانه برای ماندگاری روستاییان در مناطق روستایی و کاهش مهاجرت‌های ناخواسته ایجاد شود، لازم است در قالب مطالعات طرح‌هادی امکان توسعه روستاهایی که ظرفیت بیشتری برای سکونت در آن ایجاد شده است فراهم شود.
ناصر زائری مدیر بنیاد مسکن لارستان نیز اظهار داشت: روستای محلچه از جمله مناطق اولویت‌دار در بخش اوز و در شهرستان لارستان است که طرح‌ هادی در آن تهیه و اجرا شده است و با اجرای مطالعات جامع زمینه توسعه طرح نیز فراهم شده است.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان افزود: طرح ‌هادی سند توسعه 10 ساله روستاها است و همه فرایند‌های سکونت و واگذاری اراضی به متقاضیان جدید و همچنین چگونگی اجرای زیر ساخت‌های توسعه در آن دیده می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی