[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۱
  • دوره جدید

ششمین جشنواره ملی عکس « وقف چشمه همیشه جاری» برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس از برگزاری ششمین جشنواره ملی عکس «وقف چشمه همیشه جاری» به میزبانی فارس خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام عباس موسوی در نشست خبری جشنواره ملی عکس، گفت: ششمین جشنواره ملی عکس در دو بخش عکاسی حرفه‌ای و عکس با موبایل در فارس برگزاری می‌شود که ۵ اسفند ماه سال جاری آخرین مهلت ارسال عکس است. وی ادامه داد: اردیبهشت سال آینده نیز مراسم اختتامیه این جشنواره برگزار می‌شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس یادآور شد: وقف و محیط زیست، وقف، سلامت و درمان، سبک اجتماعی، وقف و امامزادگان و بقاع متبرکه، اقتصاد و توسعه علم و فناوری، وقف جمعی و مشارکتی، ترویج فرهنگ معارف قرآنی و... از محورهای این جشنواره است.
حجت الاسلام موسوی با اشاره به جوایز این جشنواره نیز گفت: در بخش برگزیدگان عکس برتر با موبایل برای نفر اول اهدای تندیس زرین جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ سه میلیون تومان و به نفر دوم و سوم در بخش عکس برگزیده موبایل نیز به ترتیب تندیس زرین جشنواره، دیپلم افتخار و دو میلیون تومان وجه نقد و اهدای تندیس زرین جشنواره، دیپلم افتخار و یک میلیون تومان کارت نقدی اهدا خواهد شد. وی تأکید کرد: برای هر عکسی که به جشنواره راه پیدا می‌کند به جز آثار برتر مبلغ ٢٠٠ هزار تومن حق تألیف پرداخت خواهد شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس تصریح کرد: در بخش عکاسی با دوربین حرفه‌ای نیز برای نفر اول تا سوم دریافت تندیس زرین جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ٦ میلیون تومان وجه نقد، تندیس زرین جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ٤ میلیون و اهدای تندیس زرین جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ دو میلیون تومان وجه نقد اهدا می‌شود. حجت الاسلام موسوی در خصوص اهداف برگزاری این جشنواره نیز گفت: توسعه فرهنگ وقف، افزایش فعالیت‌های فرهنگی هنری در حوزه وقف، جریان سازی برای تولید آثار فاخر و تشویق هنرمندان و پدید آورندگان آثار برتر هنری از اهداف برگزاری اینگونه جشنواره‌ها است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی