[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۴
  • دوره جدید

جاده‌ها جاذبه گردشگری است ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیراز نوین به نقل از روابط عمومی ‌اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس،  در حاشیه دومین نمایشگاه ملی گردشگری، هتلداری و صنایع دستی که در منطقه آزاد قشم برگزارشد علیرضا سیاهپور، مدیرکل  راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان فارس مهم‌ترین زمینه توسعه زیرساخت‌های محور‌های مواصلاتی را چهارخطه کردن محور‌ها عنوان کرد.
سیاهپور با اشاره به حضور غرفه راهداری فارس در این نمایشگاه با هدف آگاهی رسانی به بازدیدکنندگان و گردشگران و همچنین ایجاد تعامل با سایر بخش‌های فعال در حوزه گردشگری با توجه به اهمیت راهها در این صنعت اظهار داشت: چهارخطه شدن محور‌های مواصلاتی شیراز مرودشت، شیراز فیروزآباد، شیراز سپیدان  و نیز آزادراه شیراز اصفهان نقش تعیین کننده‌ای در تسریع مسافرت گردشگران داخلی و خارجی به استان فارس دارد.
وی بااشاره به اینکه در حوزه حمل ونقل و کاهش سن ناوگان و نیز ارتقای خدمات به گردشگران  نیاز به حمل ونقل ترکیبی دارد، افزود: استفاده از حمل ونقل ترکیبی شامل ناوگان اتوس رانی و مترو در قالب ایجاد سفری ارزان و بدون دغدغه برای گردشگران است.
مدیرکل  راهداری  و حمل ونقل جاده‌ای استان فارس خاطرنشان کرد: زیربنای اقتصاد توجه به حمل و نقل و ناوگان عمومی‌ است و در این راستا با ایجاد محور‌های مواصلاتی شاهد رونق گردشگری در ابعاد مختلف در این استان هستیم. 
سیاهپور تصریح کرد: استفاده از اتوبوس‌های میدل باس نیز از دیگر توسعه ناوگان حمل ونقل جاده‌ای و عمومی ‌است و برای رسیدن به این هدف از تمام توان و ظرفیت‌های این اداره کل استفاده خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی