[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۵
  • دوره جدید

فرمانده انتظامی ‌استان فارس: فارس رتبه اول کاهش تصادفات درون‌شهری کشور را دارد، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی ‌استان گفت: خوشبختانه در 9 ماهه اول سال جاری، استان فارس توانسته است رتبه اول کاهش تصادفات فوتی درون شهری را به خود اختصاص دهد.
به گزارش ایسنا منطقه فارس، سردار احمدعلی گودرزی، دوشنبه 17 دی‌ماه در همایش تجلیل از کارکنان پلیس راهور استان فارس، گفت: طی 9 ماه گذشته از سال 97 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، آمار فوتی‌های حوادث رانندگی درونشهری در فارس 29 درصد کاهش داشته است.
او گفت: اجرای تدابیری همچون نصب علائم راهنمایی و رانندگی، خط‌کشی‌های عرضی و طولی، نصب اخطار مدارس در مکان مناسب، ترویج فرهنگ رانندگی و همت و تلاش کارکنان پلیس راهور و دستگاه‌های متولی در امر ترافیک، باعث شده است استان فارس رتبه نخست کشوری را در کاهش تصادفات درون شهری کسب کند. 
فرمانده انتظامی ‌استان فارس اعتماد مردم به پلیس را بالاترین سرمایه معنوی و اجتماعی نیروی انتظامی‌ عنوان  و اضافه کرد: امروز مردم پلیس را از خود می‌دانند و به چشم حافظ جان، مال و ناموس خود نگاه می‌کنند. 
گودرزی با اشاره به گزیده‌ای از سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در دیدار اخیر با مسئولان ارشد نیروی انتظامی، بیان کرد: پلیس برای انجام وظایف ذاتی خود و ارائه بهترین خدمات به مردم اگر مقتدر، عادل و هوشمندانه عمل کند در تراز اول نظام جمهوری اسلامی ‌ایران قرار می‌گیرد. 
فرمانده انتظامی ‌استان فارس با تأکید بر اینکه پلیس خود را از مردم می‌داند و با مهربانی و نرمی ‌برخورد می‌کند، گفت: پلیس باید بر مدار قانون حرکت کند و در کنار آن از اقتدار لازم برخوردار باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی