[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

کانون کیش‌اندیش به دانش‌آموزان نابینا خدمات سلامت ارائه می‌کند، روزنامه شیراز نوین

کانون اردوهای جهادی کیش‌اندیش دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به دانش آموزان نابینای شاغل به تحصیل در مدرسه شوریده شیرازی خدمات سلامت ارائه می‌کند.
به گزارش روابط عمومی ‌دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رئیس ستاد اردوهای جهادی دانشگاه با اعلام این خبر گفت: دانشجویان جهادگر دانشگاه، در قالب کانون کیش‌اندیش، به دانش آموزان نابینای مشغول به تحصیل در مدرسه شوریده شیرازی خدمات سلامت ارائه می‌کنند.
دکتر «کوروش عزیزی» با بیان اینکه تمامی‌ گروه‌های جهادی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تنها در حیطه خدمات سلامت اقدام به ارائه خدمت کرده و از ورود به مباحث غیرتخصصی دیگر خودداری می‌شود، زمان برگزاری این برنامه جهادی را صبح روز سه‌شنبه، هجدهم دی اعلام کرد.
او ادامه داد: این فعالیت جهادی با حضور دکتر «محمد تاج فرد»، دبیر ستاد فعالیت‌های جهادی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور صورت می‌پذیرد، دیدار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با هدف بررسی اولویت‌ها و تبیین برنامه‌های جهادی و شرکت در نشست ستادی اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی شیراز باحضور معاونان یا نمایندگان معاونت‌ها از دیگر برنامه‌های سفر این مقام مسئول به استان فارس است.
دبیر ستاد فعالیت‌های جهادی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور نیز در همین رابطه، دانشگاه علوم پزشکی شیراز را یکی از دانشگاه‌های پیشرو در فعالیت‌های هدفمند جهادی در عرصه سلامت معرفی کرد و گفت: این فعالیت‌ها روندی صعودی و رو به ارتقا دارند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی