[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۵
  • دوره جدید

مرگ بانوی معتاد دامنگیر مدیریت شهری، روزنامه شیراز نوین

پیمان کشاورز- گروه خبر
 شصت و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی ‌شهر شیراز، روز گذشته در حالی برگزار شد که بخشی از زمان آن متأثر از خبر درگذشت یک بانوی کارتن خواب در شیراز که بنا بر مطالب عنوان شده در فضای مجازی بر اثر سرما بود، گذشت و محمدرضا محمدحسن پور معاون خدمات شهری شهرداری شیراز با ارایه گزارشی پیرامون عملکرد اداره پیشگیری از،آسیب‌های اجتماعی شهرداری مرگ این فرد را نه بر اثر سرما بلکه به دلیل سوءمصرف مواد مخدر اعلام کرد.
اما در این جلسه بالاخره پس از چند هفته بررسی طرح مدیریت تعارض منافع عمومی ‌در شهرداری شیراز با ۱۴ماده مورد بررسی و تصویب قرار گرفت وجهت ویراستاری و نهایی شدن متن به کمیسیون تلفیق ارجاع شد.  مواد باقیمانده که در این جلسه مورد بررسی و تصویب اعضا قرار گرفت بدین شرح است: 
ماده ۱۰: کارکنان شهرداری شیراز، واحدهای تابعه، سازمان‌های وابسته و اعضای شورای اسلامی ‌شهر شیراز به هیچ عنوان مجاز به پذیرش هدیه از ارباب رجوع و هرشخصی که فرایند اقدام یا تصمیم اداری در مورد وی در شهرداری در جریان است یا از بستگان یا شرکای آنها هستند را ندارند.
ماده ۱۲طرح: مسئولیت حسن اجرای این مصوبه، برعهده شهردار شیراز خواهد بود.
ماده ۱۳طرح: کلیه مصوبات شورای اسلامی ‌شهر شیراز که مغایر با این مصوبه هستند از تاریخ تصویب این مصوبه لغو می‌شود.کمیسیون برنامه و بودجه، امور حقوقی و املاک شورای اسلامی‌ شهر شیراز مکلف است از تاریخ ابلاغ این قانون ظرف مدت ۳ماه، فهرست مصوبات مغایر با این قانون را به شورای اسلامی ‌شهر شیراز ارائه کند.
ماده۱۴ طرح: تمامی ‌محدودیت‌های قانونی مندرج در طرح فوق مشمول کلیه نیروهای شاغل در شرکت‌های تأمین نیرو طرف قرارداد شهرداری شیراز و شورای اسلامی‌ شهر شیراز نیز خواهد بود.
توسعه حمل و نقل عمومی ‌با پشتوانه مطالعات علمی ‌انجام گرفته است
در بخش ابتدایی این جلسه نیز مجتبی زوربخش معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز با ارایه گزارشی از عملکرد ۹ماهه این معاونت مبنای عمهکرد این سازمان را توسعه انسان محوری، احیای سیستم حمل و نقل همگانی و هوشمندسازی شهر در زمینه حمل و نقل و ترافیک ذکر کرد و گفت: کلیه برنامه‌های اجرا شده در این معاونت از قبیل توسعه دوچرخه سواری، احداث تراموا، احداث خطوط بی‌آرتی و احیای ناوگان حمل و نقل عمومی ‌بر اساس مطالعات علمی ‌اجرایی شده و از هرگونه کار بدون پشتوانه مطالعاتی خودداری کرده‌ایم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی