[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۵
  • دوره جدید

هرچه کار برای این مردم انجام دهیم، باز هم کم است، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: یکی از آرمان‌های اداره کل ورزش و جوانان، توسعه عدالت اجتماعی در دو بخش ورزش و جوانان بوده است.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، در نشست مشترک مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس و نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی، روند توسعه و تکمیل پروژه‌های ورزشی این شهرستان بررسی شد.
در این نشست که سلیمان کرمی فرماندار فسا نیز حضور داشت، حیدرعلی کامیاب با اشاره به تعامل خوب نمایندگان مجلس با اداره کل و ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های استان گفت: یکی از دلایل توسعه زیرساخت‌های ورزشی در تمامی نقاط استان، همین تعامل است.
وی، عدالت‌محوری در روند توسعه زیرساخت‌های ورزشی را فصل مشترک اداره کل ورزش و جوانان استان با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد و افزود: یکی ازآرمان‌های اداره کل ورزش و جوانان، توسعه عدالت اجتماعی در دو بخش ورزش و جوانان بوده است.
دبیر شورای عالی ورزش استان، مردم را بزرگ‌ترین سرمایه اجتماعی کشور دانست و با بیان اینکه «هرچه کار برای این مردم انجام دهیم باز هم کم است» گفت: یکی از دلایل بروز برخی آسیب‌های اجتماعی، توزیع ناعادلانه امکانات در روستاها و نقاط کمتربرخوردار استان است.
کامیاب، توسعه زیرساخت‌های ورزشی در این نقاط را فراهم‌سازی زمینه برای توسعه ورزش همگانی و پیشگیری ازآسیب‌های اجتماعی عنوان کرد و افزود: خوشبختانه با توسعه فضای‌های ورزشی و افزایش یک و نیم میلیون متر مربع این فضا‌ها طی سه سال گذشته، گام‌های خوبی در استان برداشته شده است.
وی از تقویت نظام حمایتی، سهولت دسترسی به منابع و امکانات و حمایت روان‌شناختی، توسعه اجتماعی و تقویت زیرساخت‌ها به عنوان مهم‌ترین عوامل بهبود احساس عدالت اجتماعی از دیدگاه روستاییان و ساکنان نقاط کم‌برخوردار یاد کرد و گفت: علی‌رغم تمامی کاستی‌ها و فشار‌های اقتصادی حاکم بر جامعه، فراهم‌سازی زیرساخت‌های ورزشی در نقاط دورافتاده استان مهم‌ترین سند رشد عدالت اجتماعی در این حوزه است. گفتنی است در این نشست محمدجواد جمالی نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن بررسی گزارش عملکرد اداره کل ورزش و جوانان، از روند توسعه و تکمیل پروژه‌های ورزشی در حوزه‌های انتخابی خود از احتمال سفر وزیر ورزش و جوانان در آینده‌ای نزدیک به شهرستان فسا خبر داد و گفت: با حضور مسعود سلطانی‌فر، چندین پروژه ورزشی در این شهرستان افتتاح و بهره‌برداری خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی