[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

نفرات برتر مرحله دوم مسابقات وودبال قهرمانی استان مشخص شدند، روزنامه شیراز نوین

مرحله دوم رقابتهای انتخابی وودبال قهرمانی استان برگزار شد و نفرات برتر معرفی شدند. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، سمیه صالحی آباده، نایب‌رئیس هیئت گلف استان فارس در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی در این‌باره اظهار داشت: مرحله دوم مسابقات وودبال انتخابی استان به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی کشور، جمعه 14دی ماه در ۴زمین طراحی شده در زمین چمن شهرداری منطقه ۷ شیراز با حضور ۱۳نفر از ورزشکاران استان برگزار گردید.
وی افزود: این رقابت‌ها در مجموعه در سه مرحله برگزار خواهد شد که مرحله اول آن چندی پیش انجام گرفت و این مسابقات مرحله دوم آن بود و در نهایت با برگزاری مرحله سوم که در آینده نزدیک برگزار می‌گردد، نفرات منتخب استان جهت شرکت در مسابقات قهرمانی کشور انتخاب خواهند شد.
صالحی نفرات انتخاب شده مرحله دوم در دو بخش آقایان و بانوان را به این شرح اعلام کرد: در بخش بانوان ساره جلالی، حمیده سرکوبی شیرازی، سمیه صالحی آباده، الهام رشیدی، فاطمه فتحی، فرشته رسولی و شهرزاد نیکویی به ترتیب مقام‌های اول تا هفتم را به دست آوردند و در بخش آقایان محمد علیزاده، علیرضا دهقان، مهدی حسین‌پور، سیدرسول بنی‌هاشمی، مجتبی عسکری و شاهین برقی به ترتیب در مکان‌های اول تا ششم قرار گرفتند.
نایب‌رئیس هیئت گلف استان در پایان از کلیه دست‌اندکاران برگزاری مسابقات و شهرداری منطقه ۷ و پیمانکار فضای سبز شهرداری این منطقه تشکر و قدردانی کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی