[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

چرا بازیکنان استقلال حاضر به تمرین نیستند؟، روزنامه شیراز نوین

با وجود این‌که قرار بود تمرین استقلال از دیروز آغاز شود بازیکنان این تیم دیروز هم حاضر به حضور در محل تمرین نشدند.
با وجود گذشت نیم‌فصل از آغاز لیگ برتر بازیکنان استقلال فقط 25‌درصد از قراردادهای خود را دریافت کرده‌اند و این موضوع باعث شده آنها حاضر نباشند در تمرین این تیم شرکت کنند. باشگاه استقلال در این فصل به‌خاطر پرداخت بدهی‌های گذشته با مشکلات زیادی روبه‌رو بوده‌اند و چون مى‌خواهند بازیکن جدید جذب کنند، فعلاً شرایط مالی ندارند که بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کنند. اما مدیران استقلال برای این‌که بتوانند بازیکنان را راضی به تمرین کردن کنند پیشنهادی به آنها داده‌اند که از سوی آنها رد شده است؛ امیرحسین فتحی به بازیکنان گفته است که حاضر است بابت 25‌درصد از مطالبات بازیکنان دو حواله به آنها پرداخت کند که حواله اولی به ارزش 12.5‌درصد قراردادشان است که 15‌روز دیگر مى‌توانند آن را وصول کنند و حواله دوم هم به همین ارزش یک ماه و نیم دیگر قابل وصول است. فتحی با این اقدام قصد دارد بازیکنان را راضی به تمرین کردن کند اما فعلاً آنها نمى‌خواهند تن به این اقدام بدهند و مى‌گویند تا پول‌های خود را به‌صورت نقد دریافت نکنند تمرین نخواهند کرد.
این در شرایطی است که استقلال تمرین‌های خود را از تمام تیم‌های لیگ برتری دیرتر شروع کرده است و آبی‌ها همین حالا هم کمتر از یک ماه فرصت دارند خود را آماده شروع نیم‌فصل دوم لیگ برتر کنند.
با این شرایط باید منتظر ماند و دید اعتصاب استقلالی‌ها تا چه زمانی ادامه‌دار خواهد بود و آیا بازیکنان راضی مى‌کنند در روزهای آینده در تمرین شرکت کنند یا نه.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی