[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۳
  • دوره جدید

بازدید معاون عمرانی فرمانداری جهرم از پروژه‌های بنیاد مسکن در بخش کردیان، روزنامه شیراز نوین

مهدی شفیعیان معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری جهرم به همراه ، معصوم نیا بخشدار بخش کردیان  و  صمد کارگرفرد مدیر بنیاد مسکن این شهرستان از پروژه‌های در دست اجرای بنیاد در  بخش کردیان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی ‌بنیاد مسکن استان فارس، معاون عمرانی و برنامه ریزی  فرمانداری جهرم با تقدیر از خدمات بنیاد مسکن در توسعه و عمران روستایی  هدف از این بازدید یک روزه در این بخش را  بررسی کیفی و کمی‌ در پروژه‌های عمرانی بنیاد مسکن عنوان کرد. وی ضمن تشکر از عوامل و کارکنان این نهاد  افزود: در حال حاضر پروژه‌های عمرانی بنیاد مسکن از بهترین و باکیفیت‌ترین پروژه‌هاست که برمبنای اصول فنی و مهندسی در حال اجرا است. شفیعیان افزایش اعتبارات عمرانی در بنیاد مسکن را مایه فقر زدایی بیشتر و کمک به اقشار آسیب‌پذیر در جهت توسعه روستایی و نیل به اهداف این نهاد  دانست.
معاون فرمانداری جهرم با تأکید بر لزوم رعایت اصول مهندسی در نظارت و استحکام ساختمان‌ها اضافه کرد: در هیچکدام از طرح‌های عمرانی نباید استحکام و نظارت مهندسی فدای سرعت در اجرا شود، نظارت‌های مهندسی باید بدون مسامحه و اغماض اعمال گردد. کارگرفرد مدیر بنیاد مسکن جهرم  نیز در حاشیه این بازدید گزارشی از پروژه‌های در دست اجرا ارائه داد  و با  بررسی مشکلات خواستار  رفع موانع برای توسعه طرح‌های عمرانی  در بخش کردیان شد. وی با اعلام آمادگی این بنیاد جهت اجرای پروژه‌های عمرانی و آبادانی در روستاها گفت: بنیاد مسکن به‌عنوان یک سازمان جهادی همیشه در کنار مردم بوده است و طرح‌های محرومیت‌‌زدایی را اجرا کرده است.
معصوم نیا بخشدار کردیان نیز در این بازدید ضمن قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته از سوی بنیاد مسکن خواستار تسریع در اجرای پروژه‌ها جهت افتتاح و بهره‌برداری در دهه فجر شد.
پروژه‌های اجرائی بنیاد مسکن در بخش کردیان در روستاهای گلدامچه، چدرویه و قلعه تبر درحال اجرا است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی