[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

شیراز آماده استقبال از نوروز می‌شود، روزنامه شیراز نوین

برنامه‌ها و اقدامات نوروز ۹۸ با حضور معاون خدمات شهری و شهرداران مناطق یازده گانه شهرداری در کمیسیون گردشگری و زیارت شورا بررسی شد. به گزارش روابط عمومی ‌و امور بین‌الملل شورای اسلامی ‌شهر شیراز، «سولماز دهقانی» گفت: در این جلسه شهرداران مناطق گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای استقبال از نوروز ارائه دادند. وی افزود: در راستای هماهنگی برنامه‌های نوروز، زیبا‌سازی و زدودن نازیبایی‌های سطح شهر و مراکز تاریخی و فرهنگی و نصب المان‌های سطح شهر در اولویت فعالیت‌ها قرار گرفت. رئیس کمیسیون گردشگری و زیارت ادامه داد: به‌منظور استقبال از مهمانان نوروزی برنامه‌ریزی‌هایی برای اسکان مسافران  و هماهنگی‌های لازم با مجموعه هتلداران و مهمانپذیران صورت گرفته است. وی با اشاره به ممنوعیت اسکان مسافران در بوستان‌های شهر افزود: در راستای جلوگیری از ازدحام و نازیبایی در محور حافظیه، سعدیه و زندیه در ایام نوروز ۹۸، غرفه‌های صنایع دستی در این محورها برپا نخواهد شد.
وی نور‌پردازی و همسطح‌سازی محورهای گردشگری، جمع‌آوری و پاکسازی ضایعات ساختمانی، زیبا‌سازی، رنگ‌آمیزی دیوارها در محورهای ورودی شهر، مناسب‌سازی پیاده‌روها، ساماندهی تابلوهای شهر را از جمله اقدامات صورت گرفته برشمرد و افزود: کارگاه‌های متعلق به مترو در بلوار مدرس جمع‌آوری می‌شود.
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی ‌شهر شیراز بر اجرای برنامه‌های ویژه لحظه تحویل سال در راستای گردهمایی مردم و ایجاد نشاط در بین شهروندان تأکیدکرد و افزود: برنامه‌ریزی‌های مناسب می‌تواند سبب جذب مسافران به شهر شیراز در همه فصول سال شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی