[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

فرهنگ‌سازی منشأ حل مشکلات است ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل میراث فرهنگی فارس در نشست صمیمانه با نمایندگان تشکل‌ها و انجمن‌های مردم نهاد، فرهنگ‌سازی را منشأ حل مشکلات دانست.
به گزارش روابط عمومی ‌اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس، روز سه شنبه 18 دیماه سال جاری، نشست مدیرکل میراث فرهنگی فارس با نمایندگان تشکل‌ها و انجمن‌های مردم نهاد برگزار شد. 
بنا‌بر‌این گزارش در این جلسه، مصیب امیری اظهار داشت: تشکل‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد با ایفای نقش مشورتی، مشارکتی و برنامه‌ریزی، می‌توانند در پیشبرد اهداف و رفع مشکلات مؤثر باشند.
 این مقام مسئول ادامه داد: شما به‌ عنوان نهادی مستقل، با بهره‌گیری از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های مردمی ‌ما را در انجام هرچه بهتر وظایفمان یاری نمایید. 
وی با اشاره به برخی ادعاها  و سیاه‌نمایی‌ها در فضای مجازی، فرهنگ‌سازی را منشأ حل مشکلات دانست و تصریح کرد: ضروری است با  همدلی و تعامل دو سویه، ضمن غلبه بر مشکلات، فضای نشاط و امیدواری در جامعه به وجود آوریم.  
شایان ذکر است در این جلسه مسئولین و نمایندگان تشکل‌ها نیز به بیان دیدگاه‌ها و مشکلات خود پرداختند که از  مهم‌ترین آنها همراهی تشکل‌ها در سفرهای شهرستانی مدیرکل، برگزاری نشست‌های مستمر و لزوم توانمند‌سازی تشکل‌ها اشاره کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی