[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۷
  • دوره جدید

ایران به دنبال قطعی کردن صعود، روزنامه شیراز نوین

روزنامه الکورا در گزارشی، به پیروزی پرگل تیم ملی ایران مقابل یمن پرداخت و نوشت شاگردان کارلوس کی‌روش برای یک برد پرگل دیگر تلاش می‌کنند.
تیم ملی ایران و تیم ملی عراق، امروز در حالی به مصاف ویتنام و یمن می‌روند که با کسب 3امتیاز از این دو بازی راه صعود خود را به مرحله بعدی هموار خواهند کرد. روزنامه الکورا که یکی از معتبرترین رسانه‌های عرب‌زبان است، در گزارشی به عملکرد این دو تیم پرداخت و نوشت: دو تیم عراق و ایران سعی می‌کنند صعود خود را خیلی زود قطعی کنند. عراق در دیدار نخست موفق شد با وجود عقب افتادن از حریف، بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد. آن‌ها حالا در شرایطی مقابل یمن قرار می‌گیرند که سرکو کاتانچ، سرمربی این تیم، پس از بازی اول اعتراف کرد خوشحال است که حالا می‌داند چه بازیکنانی را باید بازی دهد و چه کسانی را نیمکت‌نشین کند. شاید مهم‌ترین تغییر عراقی‌ها در این بازی، حضور طارق همام باشد؛ ستاره‌ای که با حضور در زمین توانست روند بازی را تغییر دهد.
عراقی‌ها حالا اشتباه خود را فهمیده‌اند و امیدوارند دیگر مرتکب این خطاها نشوند. اما از آن طرف یکی از نگرانی‌های عراق، بازگشت یمن است. یمنی‌ها که نشان دادند ضعف بدنی زیادی دارند، حالا چیزی برای از دست دادن نخواهند داشت و می‌آیند که با کسب یک امتیاز یا یک برد، شانس صعود را حفظ کنند. باید ببینیم یمنی‌ها چه تدبیری برای این بازی دارند.
بازی تیم ملی ایران و ویتنام نیز جذابیت بسیار زیادی خواهد داشت. ایران با کارلوس کی‌روش توانست در بازی اول 5گل بزند و مقتدر ظاهر شود. آن‌ها سعی خواهند کرد به همان شکل و با پیروزی پرگل، ویتنام را از پیش رو بردارند و صعودشان را قطعی کنند. سرمربی این تیم، کارلوس کی‌روش نیز گفت ایران از لحاظ تیمی، فنی و تجربه در سطح بالایی قرار دارد و بازیکنانی دارد که می‌توانند به قهرمانی کمک کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی