[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۵
  • دوره جدید

سفر مدیرکل ورزش و جوانان فارس به مناطق جنوبی استان، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس در سفر یک‌روزه خود به برخی مناطق جنوبی فارس، از پروژه‌های در دست اجرا در این شهرستان‌ها بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، حیدرعلی کامیاب کلانتری در سفر یک‌روزه خود که روز چهارشنبه 19دی ماه انجام شد، ابتدا در سفر به شهرستان فیروزآباد وارد بخش میمند شد و از نزدیک از تأسیسات و اماکن ورزشی در مجموعه ورزشی شهید صیادنژاد و همچنین پروژه زمین چمن مصنوعی در حال احداث در منطقه شبانکاره میمند بازدید و مسائل و مشکلات آن را بررسی کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس در ادامه سفر خود، از دو پروژه زمین چمن مصنوعی در حال احداث در منطقه الفتح و روستای جایدشت شهرستان فیروزآباد بازدید کرد.
کامیاب که در این سفر حسین پرور، رئیس بسیج ورزشکاران فارس و مدیر روابط عمومی اداره کل وی را همراهی می‌کردند، وارد شهرستان قیروکارزین شد و مورد استقبال فرماندار و معاون فرماندار و رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان قرار گرفت و بلافاصله از پروژه ورزشی زمین چمن مصنوعی در مجموعه ورزشی شهید کرامت‌الله محیط که از محل اعتبارات وزارت نفت در حال احداث است، بازدید کرد.
دبیر شورای عالی ورزش استان همچنین در ادامه این سفر، به شهرستان گراش عزیمت کرد و با استقبال فرماندار و سایر مسئولان محلی وارد این شهرستان شد و از قسمت‌های مختلف مجموعه فرهنگی ورزشی خیرساز محبی بازدید کرد. سپس در جلسه شورای اداری این شهرستان که با حضور فرماندار، امام جمعه، شهردار، بخشداران مناطق و برخی رؤسای ادارات و نهادها و مسئولان هیئت‌های ورزشی در محل فرمانداری تشکیل شد، حضور یافت.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس در بخش پایانی سفر یک‌روزه خود، به شهرستان لارستان سفر کرد و از زمین چمن مصنوعی در حال احداث در مجموعه ورزشی دانشیار این شهرستان بازدید کرد که قرار است در دهه فجر انقلاب اسلامی سال جاری افتتاح و بهره‌برداری شود.
گفتنی است سفر مدیرکل ورزش و جوانان فارس به شهرستان‌های استان به منظور بازدید و تسریع در روند اجرای پروژه‌های ورزشی در حال احداث که قرار است در فجر چهلم انقلاب اسلامی به بهره‌برداری برسد، انجام می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی