[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۵
  • دوره جدید

امام‌جمعه گراش: بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاری در جامعه هزینه کردن در ورزش است، روزنامه شیراز نوین

امام جمعه گراش گفت: بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاری در جامعه، هزینه کردن در ورزش و جوانان است. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمد باقر بخشایش‌‌پور، امام جمعه شهرستان گراش که چهارشنبه نوزدهم دی ماه در جلسه شورای اداری این شهرستان سخن می‌گفت، با بیان اینکه بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاری در جامعه هزینه کردن در ورزش است، افزود : شاید برخی معتقد هستند فقط اشتغال می‌تواند جوانان را از آسیب‌های اجتماعی دور نگه دارد؛ ولی اعتقاد ما این است که علاوه بر ترویج و تشویق جوانان به دین‌داری، سوق دادن نسل جوان به ورزش و همچنین ایجاد فضاهای ورزشی به طور حتم دلیل بسیار موثقی برای پیشگری بوده که می تواند در سلامت افراد جامعه هم مؤثر باشد.
حجت‌الاسلام بخشایش‌پور با بیان اینکه سفرهای مکرر و بدون تشریفات مدیرکل ورزش و جوانان به نقاط مختلف استان نشان از اصالت خانوادگی وی دارد، تصریح کرد: مجموعه ورزشی خیرساز گراش، پروژه آینده‌داری است که بدون حضور کامیاب اتمام آن میسر نبود؛ به همین دلیل توسعه و نگهداری آن کار بسیار مهمی است که در جذب ورزشکاران و رشد قهرمان‌پروری تأثیر بسزایی دارد.
امام جمعه گراش با بیان اینکه مجموعه ورزشی محبی باید به صورت هیئت امنایی اداره شود، خاطرنشان کرد: اگر پیشکسوتان و ریش‌سفیدان در مدیریت و نگهداری این مجموعه حضور داشته باشند، به طور حتم مردم با اعتماد بیشتری از این فضای زیبا استقبال می‌کنند. همچنین آموزش مدرسان در رشته‌های مختلف ورزشی، زمینه همگانی کردن و در مجموع قهرمان پروری را رقم می‌زند.
سید محمدباقر بخشایش ‌ با اشاره به اینکه این شهرستان در رشته‌های سوارکاری، تیراندازی و فوتبال قله‌های پیشرفت را به خوبی طی کرده ‌است، گفت: استادیوم ورزشی گراش درخور مردم و هواداران این شهرستان نیست؛ زیرا در مبحث عدم استاندارد بودن زمین چمن و همچنین نبود یک ساختمان اداری و جایگاه ویژه شرایط تیم‌های مهمان و میزبان را جهت رقابت سخت می‌کند که امیدوارم مدیرکل ورزش و جوانان نظر مساعدی در مرتفع کردن این خواسته جوانان فوتبال دوست داشته باشد.
وی همچنین درباره تکمیل سالن ورزشی بخش ارد هم مباحثی را با مدیرکل مطرح کرد و اظهار داشت: امیدوارم ترتیبی اتخاذ شود تا دیگر مناطق حومه گراش هم به اماکن ورزشی تجهیز شوند که در این مقوله، همکاری مسئولان شهرستان و مدیران ارشد استان می‌تواند این مشکلات را مرتفع کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی