[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۷۷
  • دوره جدید

تیم بسکتبال بانوان صدرا شیراز به مرحله بعد صعود کرد، روزنامه شیراز نوین

تیم بسکتبال بانوان صدرا شیراز با وجود شکست برابر تیم نامی‌نو اصفهان، با قرار گرفتن در رده چهارم جدول، به مرحله بعد صعود کرد.
به گزارش ایرنا تیم صدرا شیراز، عصر پنجشنبه در آخرین هفته از مرحله مقدماتی لیگ برتر بسکتبال بانوان ایران در سالن خانه بسکتبال شیراز، میزبان تیم نامی‌نو اصفهان بود.
شاگردان روانی‌پور، سرمربی تیم صدرا شیراز که مشکلات بسیاری دارند و بارها به آن اشاره شده، با پایان یافتن مرحله مقدماتی، بازی‌های خوبی را از خود به نمایش گذاشتند و توانستند با قرار گرفتن در رده چهارم به مرحله بعد (پلی‌آف) صعود کنند که کار بزرگی صورت دادند.
تیم صدرا شیراز مقابل تیم نامی‌نو اصفهان که تیمی بسیار متمول است، بازی خوبی ارائه داد و در نهایت، مغلوب بازیکنان باتجربه و ملی‌پوش تیم نامی‌نو اصفهان شدند و با نتیجه 85 بر 62 شکست خوردند؛ اما چیزی از ارزش‌های این تیم جوان شیرازی کم نکرد.
با پایان یافتن مرحله مقدماتی از گروه دوم، تیم نامی‌نو صدرنشین شد و به همراه تیم‌های گروه بهمن تهران، خانه بسکتبال بندرعباس و صدرا شیراز به مرحله بعد صعود کردند.
همچنین در گروه نخست نیز تیم هیرو تهران صدرنشین شد و به همراه دانشگاه آزاد اسلامی تهران، نفت آبادان و دانشگاه گلستان راهی مرحله بعد شدند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی